MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
8,8180
EURO
10,3050
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Taraftar da Schuster kadar etkili

Beşiktaş'ın Real Madrid'den transfer ettiği yıldız futbolcu Guti, Türkiye ve Beşiktaş için şu açıklamalarda bulundu...
15.07.2010 11:11

"Türkiye enteresan ülke, İstanbul mükemmel şehir. Yine de Schuster olmasa Türkiye'ye gelmem olanaksızdı. Artık Beşiktaş taraftarıyla kucaklaşmak istiyorum."

Quaresma'yla Türkiye'yi sarsan Beşiktaş, Guti ile İstanbul'u yakmaya hazırlanıyor. Başkan Yıldırım Demirören, yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile Madrid'de bir araya gelip, Guti ve menaceriyle dün son kez masaya oturdu.

Daha önce maddi konularda anlaşma sağlayan taraflar, bu zirvede küçük pürüzleri de ortadan kaldırdı ve Guti resmen Kartal oldu.

'Taraftar da Schuster kadar etkili'
Guti, Türkiye yolculuğu öncesinde Türkiye ve Beşiktaş için konuştu.  "Türkiye'yi çok enteresan buluyorum. İstanbul ise mükemmel bir şehir. Futbol seyircileri ateşli, Türk insanının futbola bakış açısı benim bu teklifi kabul etmemde önemli rol oynadı. Herkesin futbolla yatıp futbolla kalktığını öğrendim.

Her şeye rağmen, bu transferde Schuster'in katkısı da çok büyük. İtiraf etmeliyim ki; Schuster Beşiktaş'ta olmasa, Türkiye'ye gelmem olanaksızdı. Şu an çok heyecanlıyım ve bir an önce o formayı giyip Beşiktaş seyircisiyle kucaklaşmak istiyorum."

-Fanatik-

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0