MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
32.5699
EURO
35.0032
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Akpınar sert ifade kullandı

Schuster'in Siyah-Beyazlı kulübe transferi, Ntv Spor'da canlı yayın kavgasına neden oldu.
16.06.2010 20:02

 

 Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Bernd Schuster'in Siyah-Beyazlı kulübe transferi, televizyonda canlı yayın kavgasına neden oldu.

NTV Spor'da hergün gazete haberlerini yorumlayan ve Schuster'in Beşiktaş'la yaptığı görüşmelere kendi bakış açılarıyla eleştiri getiren yorumcu Mehmet Demirkol ile NTV Spor Müdürü Fuat Akdağ, canlı yayına bağlanan Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akpınar ile tartıştı..

Akpınar, sert ifadeler kullanıp, Demirkol ile Akdağ'ı ''Bir kulübün yanlısı olarak yayın yapıyorsunuz. Gerçekleri söylemiyorsunuz. Çok taraflı davranıyorsunuz. Schuster konusunda Beşiktaş sahtekarlık yapmamıştır. Bu camiayı bu şekilde itham edemezsiniz'' deyince ortalık karıştı..

Gerek Mehmet Demirkol, gerekse de Fuat Akdağ, Akpınar'ın bu sözlerine sert tepki göstererek, ''Biz burada taraflı yayıncılık yapmıyoruz.. Bakın Schuster haberinden önce Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum'un sözleşmesindeki ağır maddeleri de konuştuk.. Bizi böyle itham edemezsiniz.. Kaldı ki Schuster'in Beşiktaş'la yaptığı anlaşmanın haberleri tüm medyada var'' ifadesini kullandılar.

Tartışmanın daha da büyümesi üzerine Akpınar ile yapılan canlı yayın bağlantısı sonlandırıldı.

HÜRRİYET

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0