MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
32.5699
EURO
35.0032
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Çakar: Quaresma bir mesih mi

Quaresma'yı sade bir törenle Beşiktaş'a katsaydınız ne kaybederdiniz?
24.06.2010 10:39

Yüz yıllık Beşiktaş Kulübü bir Portekizli için ortalığı bayram yerine çevirdi. İnönü Stad'ında 20 bin taraftar önünde, konfetiler altında Yıldırım Demirören ve Quaresma sözleşme imzaladılar.

İlk bakıldığında her şey normal, her şey harika bir şovmuş gibi görünüyor. Ama Beşiktaş için tablo utanç verici. Hiç kimse bana kızmasın. Son 3 yıl tek top oynamamış, lokal başarıları dışında bir başarıya imza atmamış Quaresma'nın imza töreni beni çok üzdü. Beni üzmesi hiç önemli değil. Asıl üzülenler yılarca Beşiktaş'a hizmet etmiş ve şu anda hizmet eden diğer futbolcular. Beşiktaş'tan alacakları olduğu halde alamayan futbolcular Quaresma'nın büyük bir şaşa ile imza atmasını muhtemelen çok buruk bir şekilde izlediler.

Bu tablo beraberinde büyük sorunlar getirebilir. Beşiktaş'ta büyük başarılara imza atmış hiçbir futbolcu ne böyle karşılandı ne de böyle uğurlandı. Yüzüncü yılda şampiyon olmuş futbolcular bile böyle yolcu edilmediler. Şu anda görev yapan yabancı futbolcular kendi kendilerine sormazlar mı?

DENGELERİ BOZDULAR


Örneğin Sivok, Fink, Ernst, Holosko ya da Bobo. Demezler mi ki "Quaresma'nın bizden fazlası ne? Quaresma bir Messi mi yoksa Cristiano Ronaldo mu ki böyle karşılanıyor. Ya da Beşiktaş hayatında ilk defa yabancı futbolcu almış bir Moldova ya da Ermenistan takımı mı ki böylesine coşkulu işler yapıyor?" Quaresma'yı sade bir törenle Beşiktaş'a katsaydınız ne kaybederdiniz? Hem diğer futbolcuları irite etmez hem de Beşiktaş'taki maddi ve manevi dengeleri bozmazdınız.

www.golkartalgol.com

YORUMLAR
sana mı kaldı ?
kartal besiktas
besiktasin maddi manevi degerlerini sorgulamak sana mı kaldı sayın çakar bobo sıvok falan da oyle dusunmez dusunsede sizi ilgilendirmedigini dusunuyorum vahap beyaz ahmet çakar az mı şampiyon oldu galatasaray:)))))
24 Haziran 2010 Perşembe 16:44
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0