MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
28.8712
EURO
31.4364
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aziz Yıldırım transfer için mi gitti?

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın tatil amaçlı yurt dışı seyahatinin, bazı basın organlarında ''Transfer yapmaya gitti'' şeklinde haber olarak verildiği bildirildi.
07.07.2010 10:40

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, ''Başkan Yıldırım, transfer işlerini Sportif ve Teknik Direktör Sayın Aykut Kocaman'a bıraktığını söylediği halde yine de transfer yapmaya gitti'' şeklinde yorumların da yer aldığı kaydedilerek, ''Kulübümüzde transfer çalışmalarını Sayın Aykut Kocaman ve ekibi yürütmektedir; ancak bu durum başkanımızın da transfer çalışması yapmayacağı anlamına gelmemektedir'' denildi.

Başkan Yıldırım'ın yaptığı her seyahatle ilgili basına bilgi vermek zorunluluğu bulunmadığı vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
''Başkanımızın tatil amaçlı seyahatinden bu şekilde yakışıksız haberler yapmak; basın ilkelerine ve habercilik etiğine uymamaktadır. Herhangi bir seyahatle ilgili, basının sürekli haberler yapması kişilik haklarına ve özel hayatın gizliliğine müdahaledir; basının bu tarz haberler yaparken bunu da göz önünde bulundurması gerekmektedir. Kulübümüzün yaptığı veya yapacağı transferlere ilişkin açıklamalar, gereken zamanlarda resmi yayın organlarımız tarafından ilan edilmektedir. Bu bağlamda taraftarlarımızın da bu tarz haberlere itibar etmemesi gerektiğini bir kez daha önemle hatırlatırız.''

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0