MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.5203
EURO
34.2484
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Bana da Daum'a da yazık"

Yönetimin Alman hocayı göndermek için seçtiği yolu benimsemediğini dile getiren Kocaman’ın, “Bu işi adam gibi kulübe yakışır bir şekilde çözelim” dediği öğrenildi!
21.06.2010 10:29

Aykut Kocaman’dan Fenerbahçe yönetimine sürpriz tepki... Christoph Daum ile yolları ayırmak için izlenen tutuma tepki gösteren Kocaman’ın bunu yöneticilere ilettiği ortaya çıktı. Yönetim kurulu üyeleriyle yaşananları değerlendiren Aykut Kocaman’ın, “Bu işi adam gibi kulübe yakışan bir şekilde çözün. Bana da hocaya da yazık. Sorun bir an önce çözülsün ama bize de yakışsın. Uygulamaya koyduğunuz bu yolu tasvip etmiyorum. Daum’a yapılanlar da doğru değil. Özellikle bu işlerin içerisinde ben de varmışım gibi gösterilmemden rahatsızlık duyuyorum. Hak edilen neyse o şekilde yapılıp yollar ayrılmalı. Bu tarzdaki girişimler, ilişkiler herkesi yıpratır” dediği ortaya çıktı.

YA TEKNİK DİREKTÖRLÜK YA DA İSTİFA
Sarı-Lacivertli yöneticilerin Daum ile yollarını ayırmak için yaptığı yıldırma taktiğinin, Kocaman’ın Fenerbahçe’ye teknik direktör olma hevesini büyük ölçüde kırdığı öğrenildi. Genç çalıştırıcının bu konuda eskisi kadar şevkinin bulunmadığı belirtildi. Bu arada, Aykut Kocaman bazı konularda kesin kararını vermiş durumda. Buna göre Daum’un kalması veya başka bir teknik direktörün gelmesi halinde Kocaman’ın önümüzdeki sezon kesinlikle sportif direktörlük görevini yürütmeyeceği ve bu kararını da yönetime ilettiği ifade edildi. Sportif direktör, bu durumda da başka takımlardan gelecek teklifleri değerlendirip bir kulübün hocası olmayı hedefliyor. Aykut Kocaman’ın kesin durumunun bugün netleşmesi bekleniyor.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0