MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
8,8130
EURO
10,3050
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ben olsam Volkan'ı alırdım

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Levent Erdoğan, Beşiktaş'ın borç yükünü artıracak transferlerden kaçınması gerektiğini belirtirken, basında geçen isimler hakkında "Ben olsam Bursasporlu Volkan'ı alırım" dedi.
26.06.2010 13:12

Erdoğan, yaptığı açıklamada, bedelleri yüksek transferlerin Beşiktaş'ta ödeme güçlüğü yaratacağını ifade ederek, transferlerin bedelleri çok yüksek ve bütçeye uygun olarak yapılamadığını savundu.

Levent Erdoğan, ''Forvet isimleri geçiyor. Ben olsam Bursasporlu Volkan'ı alırım. Bugün Beşiktaş'ta iskeleti oluşmuş bir takım yok, alacağınız futbolcuyu nereye yerleştireceğiniz belli değil'' dedi.

Erdoğan, bir takımın kalesinin güçlü olması gerektiğinin altını çizerek, şöyle devam etti:
''Ben olsam önce evvela kaleyi kuvvetlendirirdim. Kalesi güçlü olmayan takımın defansı da tereddütlü olur. Kalecinin hatası affolmaz, gol olur. Çok dikkatli davranmak lazım. Beşiktaş'a daha güçlü bir kaleci gerektiğini düşünüyorum. Bir takımın 7 futbolcusunun iskelet oluşturmadığı bir takımda rastgele alınacak futbolcular yararlı olmaz. Alınacak futbolcular boşta kalır, fantezi olur.''

Beşiktaş'ta hoca alınmadan transferler yapılmasının doğru olmadığını savunan Erdoğan, ''Hoca alınmadan transfer yapılmıştır. Hem de boyları aşan transferler yapılmıştır. Bunun ödenmesi düşünülmelidir. Transfer elbette ki yapılır, ancak bu iş iyi hesaplanmalıdır'' diye konuştu.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0