MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
9.565
EURO
11.12
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beşiktaş'ı karıştıracak açıklamalar

Beşiktaşlı futbolcu, teknik direktör Bernd Schuster için açtı ağzını, yumdu gözünü. Açıklamaları Beşiktaş'ı karıştıracak gibi...
25.11.2010 12:16

İsminin açıklanmasını istemeyen siyah-beyazlı oyuncu konuştu, Ümraniye'de neler yaşandığını anlattı. Siyah-beyazlı camiada depreme yol açacak o açıklamalar Takvim gazetesinde yer aldı.

İşte, "Tek sorumlu Schuster'dir" diyen o ismin açıklamaları...

"ESKİDEN BİR AİLE GİBİYDİK"

"Takım eskiden bir aile gibiydi. Herkes birbirinin derdiyle ilgilenirdi. Ümraniye'de barbekü partileri yapar, arkadaşlığımızı pekiştirirdik. Şimdi herkes yabancı. Kimse birbirini çekemez hale geldi."

"KİMSE YERİNDE OYNAMIYOR"

"Schuster, geldiği günden beri taşlarla süerekli oynuyor. Ne kimse yerinde oynuyor, ne de süreklilik var. İstikrarı yakalayamıyoruz. Saha içinde kimse birbirinin ne yapacağını kestiremiyor."

"TAKIMDA GÜVEN EKSİKLİĞİ VAR"

"Takımda kimsenin kendine güveni kalmadı. Sahada ne yapacağımızı bilemez haldeyiz. Her maça stresle çıkıyoruz. Bu da performansımızı ister istemez etkiliyor. "Kötü oynarsak kulübeye çekilir miyiz" diye düşünmek bütün oyunumuzu olumsuz etkiliyor. Schuster, futbolcularla ilgilenmiyor. Hareketlerinde hep alaycı bir tarz var. Tayfur hocayı bile pasifize ederek küstürdü. Sanki bu takım bir tek ondan biratmiş gibi davranıyor."

"OYUNCULARIN HEVESİ BİTTİ"

"Schuster'in bu tavırları ister istemez oyuncu arkadaşlarımızı da olumsuz etkiliyor. Kimsenin hevesi kalmadı. "Önümüzdeki hafta kimle oynuyoruz" diye sorsanız takımın yüzde 70'i cevap veremez halde."

"VARSA YOKSA Q7, GUTI, ERNST"

"Schuster, takımda inanılmaz bir ayrımcılık yapıyor. Herkese kötü davranırken Quaresma, Guti ve Ernst'e kral muamalesi yapıyor. Bu durum, ister istemez takımaki isimlerin moral motivasyon olarak geride kalmasına neden oluyor. Kendini ikinci planda gören oyuncular da sahada verimli olamıyor." 

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0