MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.5203
EURO
34.2484
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beşiktaş'ın borcu 222 milyon tl.

Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, Ceylan Intercontinental Oteli'nde düzenlenen Divan Kurulu toplantısında, kurulunun raporunu açıkladı.
19.06.2010 13:53

Beşiktaş Kulübü'nün borcunun 222 milyon lira olduğu açıklandı.

Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, Ceylan Intercontinental Oteli'nde düzenlenen Divan Kurulu toplantısında, kurulunun raporunu açıkladı.
Tuncel, kulübün toplam borcunun 285 milyon 233 bin liraya, alacakların ise 62 milyon 364 bin liraya ulaştığını belirterek, alacakları düştükten sonra oluşan net borcun ise 222 milyon 869 lira olduğunu kaydetti.

Bu borç içinde kulüp başkanı Yıldırım Demirören'e borcun 66 milyon 294 bin liraya ulaştığı, Yönetim Kurulu üyesi Serdal Adalı'ya borcun ise 9 milyon 682 bin lira olduğu belirtildi.

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

Yönetim Kurulunun faaliyet raporunu, Genel Sekreter Fahrettin Curoğlu aktardı.

Curoğlu, teknik direktör değişikliğine gittiklerini hatırlatarak, “Tecrübeli hocamız sayın Mustafa Denizli sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrılmış, bu gelişmelerin ardından Beşiktaş'ın yapısına ve şartlarına en uygun ismin Schuster olduğuna karar verilerek takımın başına 2 yıllığına getirilmiştir. Başkan ve transfer komitemize bu kısa sürede yaptıkları bu çalışma nedeniyle teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Quaresma'nın transferine de değinen Curoğlu, “Kariyeri tartışılmaz Quaresma'nın kulübümüze ve Türk futboluna büyük katkı sağlayacağı ortadadır” dedi.
Curoğlu, futbol takımının 23 Haziran'da sezonu açacağını ve 26 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında da Avusturya'da kamp yapacağını kaydetti.

www.golkartalgol.com
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0