MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
9.565
EURO
11.12
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beşiktaş'ta Bobo gerçeği !

Bobo'nun kimseye haber vermeden bıçak altına yattığı ve 1 ay oynayamayacağı haberi camiada şok etkisi yarattı, bu habere cevap Mete Düren'den geldi..
01.07.2010 18:09

Beşiktaş Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, Bobo'nun Brezilya'da geçirdiği ameliyatın bilgileri dahilinde yapıldığını söyledi.

Mete Düren, Bobo'nun testis denilen erkek üreme organlarından biri olan ve onun üzerindeki bir varis oluşumu ile ilgili bir ameliyat geçirdiğini belirterek, ''Bunun bir Sprocu sakatlığı ile ilgisi yoktur. Varikosel nedeniyle ameliyat olması gerekliliği aşağı yukarı Nisan-Mayıs aylarında ortaya çıktı. Bu bilgimiz dahilinde olan bir şey. Tabii bu ameliyat acil olmadığı için sezon sonuna ertelenmesi söz konusu oldu'' diye konuştu.

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde Radyospor'a yaptığı açıklamaları verilen Düren, kendilerinin önerisinin ameliyatın İstanbul'da olması yönünde olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:
''Fakat Brezilya'ya tatile gidecek olması nedeniyle iyileşme dönemini de orada geçirmek istediği için Bobo, Brezilya'da ameliyat olmak istedi. Doktoru ile görüşüldü ve bu kabul edildi. Burada mesele sadece şu oldu, Brezilya'daki hastane randevu sistemi nedeniyle bizim beklentimizden biraz gecikmiş bir ameliyat oldu. Dolayısıyla perşembe günü futbolcular Ümraniye'de toplandıklarında Bobo'nun getirmiş olduğu rapora istinaden yaklaşık 3 gün daha gecikmiş olduğu ortaya çıktı. Yani perşembe değil de pazartesi günü antrenmanlara başlayabileceği şekilde elinde bir rapor vardı. Bizi birazcık şaşırtan sadece bu oldu. Ama yapacak bir şey yok.''

Bobo'nun ameliyatlı olarak geldiğinden teknik direktör Bernd Schuster'in de haberi olduğunu vurgulayan Düren, ''O yüzden zaten Bobo, perşembe, cuma, cumartesi takımdan ayrı çalıştı. Bütün sağlık ekibinin haberi var, Schuster'in haberi var. Takımdan ayrı çalışan bir oyuncunun niye takımdan ayrı çalıştığını hoca sormayacak mı yani? Buradan kalkıp da Avusturya'ya kadar gidilip de orada 'Senin durumunu beğenmiyorum. Ne oldu sana?... 'Hocam ameliyat oldum'; böyle bir senaryoya okurken inandınız mı Allah aşkına? Olamaz tabii ki. Bu tamamen hayal ürünü. Senaryo şeklinde haber yazılırsa herkes her şeye şaşırabilir. Burada amaç zaten haber vermek değil, insan şaşırtmak haline geldi'' ifadelerini kullandı.

Mete Düren, bunun ciddi şekilde Bobo'nun performansını etkileyecek bir durum olmadığını, 15 günlük dinlenme dönemini bitirdiğini ve pazartesi gününden itibaren takımla çalışmalara başladığını vurguladı.

www.golkartalgol.com
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0