MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
9,4200
EURO
10,9550
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bursa Valisi Harput açıklama yaptı

Bursa Valisi Şahabettin Harput, şampiyonluğun yıldız oyuncularla gelmediğini, pahalı yıldız oyuncuların Bursaspor'u bozacağını belirtti. Harput, "Karanlık işlere girmek aklımızdan bile geçmedi. Ve mutlu hedefe ulaştık" dedi..
25.06.2010 13:25

Bursa Valisi Şahabettin Harput, şampiyonluğun yıldız oyuncularla gelmediğini, pahalı yıldız oyuncuların Bursaspor'u bozacağını belirterek, "Yıldız futbolcu alıp isimsiz kahramanların moralini bozarsanız yazık olur o takıma" dedi. Şampiyonluğun kent ekonomisini canlandıracağını anlatan Vali Harput, "Şampiyonluk için karanlık işlere girmek aklımızdan bile geçmedi. Şampiyonluk milli bir ruh ve iman gücüyle geldi" diye konuştu.

Bursa Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İşadamları Derneği (MODSİAD)'ın Bursaspor için düzenlediği şampiyonluk gecesine katılan Bursa Valisi Şahabettin Harput, şampiyonluğun ardından Bursa'nın adının tüm dünyada duyulduğunu ifade etti.

"ŞAMPİYONLUK YILDIZ FUTBOLCULARLA OLMAZ"
Bursaspor'un şampiyonluğu iman gücüyle kazandığını belirten Vali Harput, başarılı olmak için yıldız futbolcu transfer etmenini zorunlu olmadığını kaydetti. Harput, "Şampiyonluk yıldız futbolcu sayesinde değil. Kimsenin beklemediği başarıyı biz yaptık. 90'dan vurduk diyebiliriz. Herkes için sürpriz oldu.Bursaspor'un şampiyonuğu tesadüfi değil. 1,5 sene önce yaşanan maddi sıkıntıyı birlik ve beraberlik içinde aştık. Birliktelik sonucu bu başarıya imza atıldı. Bursa bundan sonra arkasına değil, hep önüne bakacak. Bu sene bu vizyonla yola çıkıldı. Bursaspor eşittir Bursa. İstanbul'daki bu kadar takımları arasından hangisi İstanbul'u temsil ediyor. 2 yıldız futbolcu alıp isimsiz kahramanların moralini bozarsanız yazık olur o takıma. Onun için yıldız oyuncu Bursaspor'u bozar" diye konuştu.

"KARANLIK İŞLERE GİRMEDEN ŞAMPİYON OLDUK"
Bursaspor'un başarısının Bursa'nın rakip ülkeler tarafından tanındığını belirten Harput, şampiyonluğun ülke ve Bursa ekonomisine çok ciddi katma değer sağlayacağını söyledi. Harput, "Karanlık işlere girmek aklımızdan bile geçmedi. Ve mutlu hedefe ulaştık. Milli bir ruhla ve iman gücüyle mücadele ettik. Bursaspor'un adını herkes tanımaya başladı. Bursaspor'un şampiyonluğu bize çok önemli bir şey kazandırdı. Bursaspor'umuzun adı İngiltere, Fransa, İtalya gibi birçok ülkeye duyuruldu. Onlar Bursa'yı hiç bilmiyorlardı. Ama şimdi Bursaspor denince Bursa'yı tanımaya başladılar. Bursaspor, Bursa'nın tanınmasında güçlenmesinde ve tanıtılmasında çok önemli bir hizmet sunacak. Sanayici arkadaşlarla yaptığım görüşmeler sonucu Bursaspor'un reklamının nemasından biraz da turizmciler ve esnaf da istifade edecek. Prestijimiz yükselecek ve adımız duyulacak. Bursa, Türkiye demektir. Bundan daha büyük onur var mı? Bursaspor'a bu manada sahip çıkmak ve bu gayretli çalışmalar dolayısıyla onların sürekli arkasında olmak hepimizin görevi" ifadelerini kullandı.

Almira Otel'de düzenlenen geceye, Vali Şahabettin Harput'un yanı sıra İl Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya, MODSİAD Başkanı ve Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yedikardeş, Bursasporlu yöneticiler ve çok sayıda davetli katıldı. Bursaspor'a Şampiyonlar Ligi'nde başarılar dileyen MODSİAD Başkanı Yedikardeş, şampiyonluğun Bursa'ya yakıştığını dile getirdi.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0