THY UÇAĞININ ADI EREN BÜLBÜL OLSUN
EĞERKİ SIK SIK ÇİTLİYORSANIZ NE ALA
NBA SEZONUN EN İYİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ
MUTLU ÇOCUK YETİŞTİRMEK İÇİN TÜYO
MEME VE KOLON KANSERİNDE EN ETKİLİ
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
5,7632
EURO
6,5516
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ÇAKAR'IN ÇARŞIYA SEBA SİTEMİ...

Eski hakem ve ünlü yorumcu Ahmet Çakar, Burak Yılmaz transferine karşı olan Beşiktaş'ın Çarşı grubu için olay bir yorumda bulundu.

İşte aynı zamanda Sabah gazetesi yazarı da Ahmet Çakar'ın Burak Yılmaz transferi değerlendirmesi ve "Çarşı" grubu yorumu...

 

- Beşiktaş'ın Burak Yılmaz transferi doğrudur. Tartışılması gereken tek yönü Burak'a verilecek yıllık 2.5 milyon Euro'dur. Futbol hayatının son dönemine girmiş, sürekli sakatlıklarla boğuşan Burak'a bu parayı vermek ne kadar doğru?

 

- Gelelim Beşiktaş taraftarına... Burak ne yapmış ki? Zaman zaman kendini atıp penaltı kazanmış. Her futbolcu yapıyor. Her golcü de bu tür işlere zaman zaman girmiştir. Dolayısıyla Beşiktaş taraftarının bunu konu etmesi çok mantıklı ve doğru değil.

 

- Beşiktaş taraftarı ve özellikle Çarşı, etik değerlerden de bahsetmesin zira onların tarihinde "S... ol git Seba" tezahüratlarını daha dün gibi hatırlarım.

 

- Oysa ki Rahmetli Süleyman Seba, sadece Beşiktaş tarihinin değil, tüm Türk futbol tarihinin en başarılı, en saygın ve en dürüst başkanlarının başında gelir. (Sabah)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÇOK OKUNANLAR
0