MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
9,2050
EURO
10,6650
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Celalettin Kolot fena bombaladı

11 Haziran 2010Beşiktaş’ın eski futbol şube sorumlusu Celalettin Kolot, takımın başına Suchester’in getirilmesiyle ilgili çarpıcı sözler söyledi.
11.06.2010 22:20

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Kolot, “Daha önce Beşiktaş’ın yeni teknik direktörünün Schuster olduğuna dair Yıldırım Demirören'le iddiaya girerim demiştim. Dediğim çıktı; ama başka teknik direktörlerle görüşülerek, sanki Suchester’le önceden görüşülmemiş havası yaratılmaya çalışıldı. Bunu tabii ki kimse yutmadı. Bu hareket Beşiktaş’ın İspanya ve Almanya’daki imajını zedeledi” dedi.

DOĞRU SÖYLEMEDİĞİNİZ ORTAYA ÇIKMADI MI?

Yönetimin Schuster konusunda doğru strateji belirleyemediğini savunan Kolot, “Siz Mustafa Denizli’nin görevi bırakma ihtimaline karşı, B planı olarak Schuster’le görüşseydiniz, bu kabul edilirdi; ama anlaşma yapıyorsunuz. Bu nedenle de kriz çıkıyor. Sonra da Schuster’le anlaşmadık diyorsunuz. Gerçekleri gizlerseniz, inandırıcılığınızı yitirirsiniz. Günlerce İspanya’da kalıp, biz Pelegrini’yle görüştük. Magat sırada diye basına servis yapıyorsunuz. teknik adamla görüşürüyoruz diye açıklama yayımlıyorsunuz. Doğru söylemediğiniz ortaya çıkmadı mı; çıktı. Şili’deki Pelegrini’yle nasıl görüşüyorsunuz” şeklinde konuştu.

GÖSTERMELİK GÖRÜŞMELER YAPTILAR

Juande Ramos’la yapılan görüşmenin formalite olduğunu belirten Celalettin Kolot, şimdi Ramos yaşanan bu olayı tepki göstermesinin haklı olduğunu belirterek, “Şimdi Ramos, size ne söylerse haklıdır. İspanya’da sert bir açıklama yapacakmış. Beşiktaş’ın İspanya’daki imajı ne olacak. Geçmişte Del Bosque olayı var. Başka teknik direktörlerle görüştük diyerek, Schuster’le yapılan anlaşmayı gizlemeye çalışıyorsunuz. Temastayız dedikleri teknik direktörlerden bir tanesi (Pelegrini) Şili’de; Koeman’dan bahsediliyor ortada görüşme bile yok. Teknik direktör arayışlarında saydam davranıyoruz imajı yaratmaya çalıştınız; ama bunu kimse yutmadı” dedi. 

SCHUSTER GEÇİNİLMESİ ZOR BİR İNSAN

Suchester’in kulübün yemekhanecisiyle bile kavga edebilecek yapıda olduğunu belirten Celalettin Kolot, “Çıkarılan ekmeği bile karışır. Özellikle yönetici futbolcuların böyle Schuster’le çalışması çok zor. Çalıştırdığı takımlarda süreklilik sağlayamadı. Beklentileri çok yüksek olacak” diyerek Alman teknik adamla ilgili kaygılarını dile getirdi.

QUARESMA DA GELMEZ BALLACK DA…

Kolot, Suchester’in gelişiyle Querasma transferinin yeniden gündeme gelip gelmeyeceği yönündeki soruya ise, “Ben bu işin olma ihtimalinin zayıf olduğunu söylemiştim. Quaresma zor gelir. Schuster’e bakmaz. O kendini yeniden ispatlama peşinde. Şimdi Ballack ismi ortaya atıldı; galiba başkan istiyormuş; ancak o da gelmez. Ballack’ı Chelsea dışında herkes istiyor” diyerek sözlerini tamamladı. 

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0