MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
32.5699
EURO
35.0032
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Demirören, sezonu değerlendirdi

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, geride kalan sezonda tüm branşlarda iyi yada kötü aldıkları tüm neticelere rağmen Beşiktaşlı duruşlarından asla taviz vermediklerini belirtti.
04.06.2010 13:40

Yıldırım Demören Beşiktaş Dergisi Haziran-Temmuz sayısında yer alan yazısında şu ifadelere yer verdi:

"2009-2010 sezonu geride kaldı... Biz, Beşiktaş Kulübü olarak armamızı taşıyan bütün branşlarımızla, katıldığımız tüm şampiyonalarda çetin mücadeleler verdik. Sporcularımız tüm branşlarda sahaya emeklerini, alın terlerini, Kartal yüreklerini koydular, forma aşkıyla yarıştılar. Bazı branşlarda kulübümüzü ve camiamızı gururlandıran başarılar elde ettik, bazı branşlarımızda da alın terimizin karşılığını tüm kamuoyunun bildiği etkenler nedeniyle alamadık. Ancak hangi branşta olursa olsun, Beşiktaşlı duruşumuzdan asla taviz vermedik. Bizim bundan sonraki sezonlarda da duruşumuz değişmeyecek. Şampiyonluklar için başkalarının hakkını gasp eden bir kulüp olamayacağımız gibi, haklarımız için de sonuna kadar masaya yumruğumuzu vuracağız."

Demirören hentbol takımlarının Türk hentbolunda tarih yazmaya devam ettiğini kaydederek, "Takımımız, bu sene de kulübümüzü başarıyla temsil ederek, yine çifte şampiyonluğa imza attı. 6 yılda 12 kupayı müzemize taşıyan Hentbol Takımımız'a sadece bu büyük başarıları için değil, bu büyük başarılara alınlarının teriyle ulaştıkları için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Aynı şekilde Bedensel Engelliler Şubesi'nin kendileri için ayrı bir gurur kaynağı olduğunun altını çizen Beşiktaş başkanı, "Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız, bu yıl Avrupa İkinciliği'ni elde ederek, Beşiktaş armasını en iyi şekilde temsil etmiştir. Onların duruşu, engel tanımayan Beşiktaşlı duruşunun bir yansımasıdır" ifadelerini kullandı.

Yıldırım Demirören Beşiktaşlılığın herkese nasip olmayacağını vurgulayarak, "Biz bir kültürü paylaşıyoruz. Biz birlikte bir tarihi paylaşıyoruz. Biz bir anlayışı paylaşıyoruz. Biz Beşiktaşlılık duruşunu paylaşıyoruz. Biz Beşiktaş'a olan aşkımız için dünyayı yakıyoruz. İşte bu yüzden Beşiktaşlılık herkese nasip olmaz. Olmayacaktır da..." dedi.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0