MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.5016
EURO
34.1931
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Denizli basın toplantısı düzenledi

Teknik direktör Mustafa Denizli görevinden ayrıldı
04.06.2010 18:04

Beşiktaş, Teknik Direktör Mustafa Denizli ile yeni sezonda çalışmayacak. Beşiktaş'ta BAşkan Yıldırım Demirören ve Mustafa Denizli basının karşısına geçti. Demirören yeni sezonda Mustafa Denizli ile çalışmayacaklarını açıkladı. Demirören yarından itibaren yeni teknik direktör arayışlarına başlayacaklarını belirtti.

Yıldırım Demirören'in sözleri şöyle

"Biz onlar gibi değiliz. Maalesef üzülerek hocamızın sağlık durumundan dolayı bu anlaşma bitiyor." "Ben o yazanlara bizi sahtekarlıkla suçlayanlara sahtekar diyorum. Basına bu yakışmadı." "Hocamıza teklifimiz şu, kapımız ona her zaman açık, ne görev isterse alabilir. Dinlenince bunu umuyoruz. Basında çıkan isimlerin hiçbiriyle görüşme yapmadık"

Ardından sözü Mustafa Denizli aldı

"Beşiktaş benim çocukluk aşkımdı. Bugünde değişen bir şey yoktur. 50 yıl önce hislerim neyse bugün de odur" "Son derece sıhhatlı bir yapıya kavuşmam için önümüzde uzun bir döneme ihtiyacım var. Başkan ve yönetim kurulundan izin istedim. İmzalanan kontratın yürürlüğe girmemesini ben rica ettim" "Konuşulan ve yazılan hiçbir şey doğru değildir. Bu ayrılık ne kadar sürer bilemiyorum. Benim buna ihtiyacım var. Başkanımız ve yönetim kurulumuzun bana yardımcı olmalarından dolayı teşekkür ediyorum" "Ben birkaç gün önce bu karar alındıktan sonra Beşiktaş'ın başına hemen bir teknik adamın getirilmesini diledim ama hatta başkanımız ve yönetim kurulumuz bu konuda geç kalmıştır" "Beşiktaş'ın önümüzdeki yılki belirsizliğini konu alan yazılar okuyorum. Beşiktaş Türkiye'de gelecek yılın programını yapan ilk takımdır. Medya bunları takip edemiyorsa bize haksızlık etmelerine müsaade edemeyiz"

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0