Sam Allerdyce iddialı
Arda Turandan itiraflar!
Blatter isyan etti!
Inter ve Karadağ arasında Jovetic krizi
Keisuke Honda: Psikolojik destek lazım
ANKET
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
2,9175
EURO
3,0875
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Facebook, 15 Mart'ta Kapatılıyormu

Mark Zuckerberg, bir basın toplantısında "Bu şirketin yönetimi hayatımı mahvetti. Para umurumda bile değil. Artık eski yaşantıma dönmek istiyorum." şeklinde konuştu.
10.01.2011 22:58

Yaptığı mizah haberleriyle adından sıkça söz ettiren WeeklyWorldNews'te çıkan Facebook ile ilgili bir haber ortalığı fena karıştırdı. Habere göre Facebook'un 27 yaşındaki kurucusu Mark Zuckerberg, bir basın toplantısında "Bu şirketin yönetimi hayatımı mahvetti. Para umurumda bile değil. Artık eski yaşantıma dönmek istiyorum." şeklinde konuştu. Şirketin yöneticilerinin de açıklamalarına yer verilen haberin oldukça inandırıcı hazırlanmış olması pek çok kişiyi paniğe sevk etti.

Özellikle Twitter aracılığıyla hızla yayılan bu haber 15 Mart tarihinde Facebook'un kapatılacağı söylentisinin küresel çapta yayılmasına yol açtı. Haberi fazla incelemeden hemen arkadaşlarıyla paylaşanlar sayesinde bir anda yayılan bu haber halen bazı platformlarda tartışılmaya devam ediyor.

www.golkartalgol.com

YORUMLAR
facebook
bilge demir
arkadaşlar bencede facebook'un kapatılması en doğru karardır.Mark Zuckerberg bencede çok doğru bir karar vermiş,çünkü facebook'un olduqu yerde gençlerimiz bilgisayarın başından kalkmıyor ve buda onların okul yaşantısını çok etkiliyor bunun sonucunda da ebevynler çok sinirlenebiliyorlar.bu yüzden Mark Zuckerberg kararından dolayı tebrik ederim saygılarla!!!
14 Mart 2011 Pazartesi 10:38
ÇOK OKUNANLAR
0