MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
32.5199
EURO
34.8
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fenerbahçe tribününde büyük kaos

Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi bazı taraftar grupları tribün faaliyetlerini durdurduğunu açıklarken, 1907 ÜNİFEB de eklendi.
09.07.2010 01:13

Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi bazı taraftar grupları tribün faaliyetlerini durdurduğunu açıklarken, bunlara Üniversiteli Fenerbahçeliler Derneği (1907 ÜNİFEB) de eklendi.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Türk Telekom tribününde maçlarda yaptıkları koreografilerle dikkati çeken 1907 ÜNİFEB'den yapılan yazılı açıklamada, 42 ilde 73 üniversitede örgütlü olan ve sezon başına ortalama 400 kombine biletli üyesi olan derneğin, tribün faaliyetlerini dondurduğu, tribün dışındaki platformlarda çalışmalarına devam edeceği bildirildi.

Açıklamada özetle, ''Derneğimiz, bulunduğumuz spor camiasında yetki sahibi kişi ve kurumların tamamen keyfi uygulamaları sebebiyle suçlu ilan edildiğimiz bir tribün ortamında bulunmaktan endişe duymaktadır. Önümüzdeki süreçte bu keyfi uygulamaların üniversite öğrencilerinden oluşan ve gelecek kaygısı taşıyan birliğimiz üyelerine yönelik bir tehdit oluşturduğunu düşündüğümüz için 1907 ÜNİFEB Yönetim Kurulu olarak tribün faaliyetlerimizi dondurma kararı almış bulunuyoruz'' denildi.

AA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0