MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
32.5699
EURO
35.0032
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fenerbahçe'deki aşk üçgeni

22 Haziran 2010Güneş Gazetesi Magazin Müdürü Nurettin Soydan’ın ortaya çıkardığı “Fenerbahçe’deki “AŞK ÜÇGENİ” skandalı spor dünyasına bomba gibi düştü..
22.06.2010 15:50

Güneş Gazetesi Magazin Müdürü Nurettin Soydan’ın ortaya çıkardığı “Fenerbahçe’deki “AŞK ÜÇGENİ” skandalı spor dünyasına bomba gibi düştü..

Bu yıl şampiyonluğun kaçmasında büyük etken olan ve başını yabancı futbolcuların çektiği  “Alemciler” grubuna, Fenerbahçe’deki bazı futbolcuların da aşk skandallarıyla eşlik etmesini tüm belgeleriyle Güneş Gazetesi'nde yazı dizisi haline getiren usta gazeteci Soydan, mahkeme kayıtları ile de olayın ciddiyetini ortaya koydu..

Spor ve Medya dünyasında büyük yankı uyandıran Nurettin Soydan’ın dizisinde, Fenerbahçeli Önder Turacı’nın 2009'un Aralık ayında elini parçaladığı ve “kaza” diye geçiştirilen gececin tüm ayrıntıları ortaya çıkarıldı.

Bir yarışmada Kraliçe Seçilen Kübra Aslan ile aşk yaşayan Önder Turacı’nın sevgilisiyle görüşen ve mesajlaşan takım arkadaşı kaleci Volkan Babacan nedeniyle patlama noktasına geldiği elini bu yüzden camla parçalayıp, hastanelik olduğu öğrenildi..

-  Turacı'nın kanlı gecesinde neler yaşandı?..

- Önder ile Kübra Aslan, Volkan Babacan yüzünden mi ayrıldı?.

- İki futbolcunun arasında kalan Kübra Aslan kimleri suçladı?

- Ayrılığın nedeni çifte ihanet mi?.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0