MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.0075
EURO
33.5663
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fenerıum & Store & Kartal Yuvası

İki kulübün yöneticileri, Fenerium ile GS Store’un ortak mağaza açması konusunda görüşmelere başladı. Sarı lacivertli yönetici Abdullah Kiğılı, "Bu mağazalarda sadece F.Bahçe ve G.Saray’ın değil, diğer kulüplerin de lisanslı ürünlerinin de satılmasını pla
16.06.2010 11:38

EZELİ rakipler F.Bahçe ile G.Saray, çoğu kişinin ‘mümkün değil, kesinlikle olmaz’ dediği bir projeyi hayata geçirmek için çalışmalara başladı. İki kulüp, lisanslı ürünlerini satan Fenerium ile GS Store’un ortak mağaza açmaları konusunda görüşmelere başladı. İlk olarak Fenerbahçe’nin Fenerium’dan sorumlu yöneticisi Abdullah Kiğılı’nın ortaya attığı bu fikre, geçtiğimiz pazartesi günü Hürriyet’i ziyaret eden Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile başkan yardımcısı Yiğit Şardan ve yönetici Murat Yalçındağ da destek vermişti. Polat ve Şardan, “Üzerinde düşünülmesi gereken bir proje” değerlendirmesini yapmıştı.

Projenin fikir babası Abdullah Kiğılı, dün konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Galatasaray Kulübü yöneticileriyle konuyu görüştüklerini ifade eden Kiğılı, şunları söyledi:
Beşiktaş’la da görüşecekler
“Bu fikri ortaya attığımızda, sadece Galatasaray ile ortaklık kuralım, diye düşünmedik. Kuracağımız mağazada diğer tüm takımların da lisanslı ürünleri satılacak. Bu proje birçok açıdan kulüplere büyük fayda getirecek. Birincisi, rakip taraftarlar birbirlerine yakınlaşacak, ikincisi kulüplerin mağaza işletme masrafları azalacak. Masraflar bölüşülecek Şu an kulüplerin tek başına karşılamak zorunda kaldığı dükkan kirası,elektirik, su ve personel giderleri gibi masrafları bölüşülecek. Galatasaray yöneticileri projeyi olumlu karşıladıklarını ifade ettiler. Konuyu en kısa sürede Beşiktaş ve diğer kulüplerin yöneticileriyle de görüşeceğiz. Bu mağazalarda ayrıca milli takımın ürünleri de satılabilir.”

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0