MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.5098
EURO
34.2453
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Galatasaray'a 2. Canaydın geliyor

Başkanlığını, son seçimde en fazla oyu alan Cemal Özgörkey’in yaptığı Galatasaray Pazarlama A.Ş., yönetim kadrosuna yeni isimler kattı.
26.06.2010 12:47

Başkanlığını, son seçimde en fazla oyu alan Cemal Özgörkey’in yaptığı Galatasaray Pazarlama A.Ş., yönetim kadrosuna yeni isimler kattı.

YÖNETİM BELLİ OLDU

Bunlar arasında en fazla dikkat çekeni, efsane başkan Özhan Canaydın’ın oğlu Murat Canaydın oldu. Özgörkey’in diğer çalışma arkadaşları Murat Sağman, Ahmet Burak, Gürtay Kıpçak ve Selim Sayılgan oldu. Pazarlama A.Ş.’nin çalışma kurulu ise Mehmet İpekdokuyan, Fidel Berber, Ural Aküzüm ve Oğuz Özkan’dan oluşuyor.

Özellike Murat Canaydın’ın kulüp içinde göreve getirilmesi, 2. Başkan Yiğit Şardan’ı rahatsız ettiği öğrenildi.

Store’dan dev koleksiyon
Diğer yandan Galatasaray Store’un 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonu, 47 satış noktasının temsilcilerine Polonezköy Legend Otel’de tanıtıldı. Kreativ danışman Evrim Timur Görün, Şmapiyonlar Ligi şampiyonu İnter’in mağazasında 45 parça tekstil ürünü olduğunu hatırlatıp, “Bizim koleksyonumuzda 780 tekstil ürünü var. Bu da işin büyüklüğünü gösteriyor” dedi. Bu sezondan itibaren futbol takımını Görün’ün ekibinin giydireceği, yeni formaların da temmuz ayında tanıtılacağı aç

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0