MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.0075
EURO
33.5663
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Galatasaray'da sular yine ısınıyor!

Sezonu dün yaptığı idmanla açan Galatasaray’da sürpriz gelişmeler yaşanıyor.
06.07.2010 11:34

Haldun Üstünel'in futbol A.Ş’deki görevinden sonra yönetim kurulundan da istifa edeceği, kendisini Cemal Özgörkey ve birkaç üyenin takip edeceği ileri sürülüyor. Adnan Polat, kenetlenme ve birlikte harelet etme çağrısı yapacak..

Hürriyet'in haberine göre; Galatasaray’da sürpriz gelişmeler yaşanıyor... Bir yandan şirket birleşmesi, diğer yandan Riva ve Türk Telekom Arena Stadı gibi dev projelerle uğraşan Adnan Polat yönetimi, “Haldun Üstünel’in istifası cebinde. Cemal Özgörkey de rahatsız. Onlarla birlikte birkaç yönetici daha istifa edecek ve G.Saray’ı kongreye götürecekler” söylentisiyle sarsılıyor.

Şampiyonluk için sezona başlayan ve camianın büyük beklentiler içinde olduğu bu günlerde ortaya atılan bu iddialar, başkan Adnan Polat’ı sinirlendiriyor. Başkan Polat, bu gelişmelere son vermek için bugün harekete geçecek. G.Saray Başkanı, olağan yönetim kurulu toplantısında, rahatsız oldukları iddia edilen isimlerle tek tek görüşecek ve G.Saray’ın selameti ve önümüzdeki sezon başarısı için kenetlenme ve birlikte hareket etme çağrısı yapacak.

Başkan Polat’ın bununla da yetinmeyeceği, gerekirse çarşamba günü medya önüne çıkıp sarı kırmızılı kulüpteki gelişmelerle ilgili bir basın toplantısı düzenleyeceği de ifade ediliyor.

İsterseniz gelin G.Saray’da son günlerde yaşanan ve çok da su yüzüne çıkmayan gelişmelere hep birlikte bir göz atalım.

1- Haldun Üstünel olayı Haldun Üstünel’in Futbol A.Ş’den istifa etmesi, sarı kırmızılı kulüpte futbolun Adnan Sezgin`e teslim edilmesine bir tepkiydi. Üstünel, tepkisini böyle gösterirken, yönetim kurulunda kalmayı tercih etti. Üstünel’in her an istifa edebileceği kulaklara fısıldanırken, kendisine Cemal Özgörkey’in de katılacağı iddia ediliyor.

2- Yiğit Şardan olayı Yiğit Şardan’ın şirketi aracılığıyla iş yaptığı G.Saray’a fatura kestiği ve G.Saray üzerinden para kazandığı haberleri ortaya atıldı. Bu iddialara başkan Adnan Polat da dahil inanan çok az yönetici var. Ama aynı zamanda bu yöneticiler, bu tür haberlerin yönetimdeki rahatsızlıkları bilinen bazı isimler tarafından sızdırıldığını iddia ediyorlar.

3- İkinci istifa mı? Gelişmelerden rahatsız olan isimlerden biri de Cemal Özgörkey. Özgörkey Hürriyet’in “Yarın (bugün) istifa mı edeceksiniz?” sorusuna, “Yönetim kurulunda konuşacağız. Biz, G.Saray için ne hayırlı ise onu yaparız” diye cevap verdi.

Şimdi gözler bu akşamki yönetim kuruluna çevrildi. Sezona sorunsuz girmek isteyen ve camiayı kenetlemeyi amaç edinen Adnan Polat bu rahatsızlıkları ya yönetim kurulu toplantısında giderecek ya da çarşamba günü bir basın toplantısıyla kamuoyunu
bilgilendirecek.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0