MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.5034
EURO
34.1965
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Heath Pearce için girişime başladı

Şampiyon Bursaspor, geçen yıl da kadrosuna katmak istediği ABD'li savunma oyuncusu Heath Pearce için yeniden girişimlere başladı.
25.06.2010 17:09

Başkan İbrahim Yazıcı'nın Marmaris'te bulunan oteline gelen Pearce ve menajerlerinin teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve Yazıcı ile pazarlığa oturdukları öğrenildi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın isteği doğrultusunda kadroya takviyeler yapacak olan Bursaspor, listesinde bulunan futbolcularla görüşmelerini hızlandırdı. İlk olarak Vederson ve Arjantinli İnsua ile sözleşme imzalayan Bursaspor, geçtiğimiz sezon başında kadrosuna katmak istediği tecrübeli savunma oyuncusu Pearce için yeniden harekete geçti. Geçtiğimiz yıl transferin son gününde elektronik sistemde meydana gelen arıza nedeniyle FIFA'ya bildirilemeyen Pearce ile Bursaspor yeniden görüşmelere başladı. Bursaspor Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı'nın Marmaris'te bulunan oteline geldiği öğrenilen A.B.D'li milli futbolcu Pearce ve menajerlerinin, tatil için Marmaris'te bulunan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve Yazıcı ile otelde masaya oturduğu, pazarlıkların ise sürdüğü öğrenildi.

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ OTELDE SÜRECEK
Öte yandan 8 Temmuz'da başlayacak olan yurtdışı kampı öncesi kadroya yapılacak takviyeleri tamamlamayı düşünen Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın, görüşülen diğer futbolcuları da Marmaris'te bulunan oteline davet ettiği, kapalı kapılar ardında gizlilik politikasıyla sürdürülen transfer işleminin buradan yürütüleceği öğrenildi.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0