MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.0075
EURO
33.5663
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İbrahim Üzülmez'den bomba açıklama

Sezonun bitmesinin ardından tatile çıkan Kaptan İbrahim Üzülmez'den önemli açıklamalar
26.05.2010 17:40

Beşiktaş camiasının her zaman hedefi şampiyonluktur. Bu sene hedefimize ulaşamadık. Aslında ilk 6 haftalık periyodun ardından çok iyi bir çıkış yakaladık. Rakiplerimizle olan  puanlık farkı kapattık. Zirveye bile ortak olduk. Şunu samimiyetle söylüyorum. Beşiktaş'a geldiğim 10 yıldan beri en fazla sakatlıkların yaşandığı bir sezon oldu. 14-15 kişi deplasmana gittiğimizi hatırlıyorum. Artık geçmişi bırakıp, önümüzdeki sezona bakacağız. Takıma yeni katılan ve katılacak olan arkdaşlarımızla beraber Beşiktaş'ı zirveye götürmek istiyoruz.

Quaresma çok yetenekli oyuncu

yetenek olarak onun hakkında hiç kimse bir şey diyemez. Ama ben şunu söylüyorum. Alacağınız oyuncu ne kadar yetenekli olursa olsun. Onların ondan nasıl faydalanacağı önemli. Ben yöneticilerimizden şunu isterim: Çok büyük paralar verdiğiniz oyuncuları takip etmeniz gerekiyor. Ondan maksimum seviyede verim almanız gerekiyor. Nedir bu oyuncu büyük oyuncu. Bu oyuncunun takımın şampiyonluk yarışında büyük katkısı olacaktır. Ondan o verimi almanız gerekir. Bir oyuncuyu transfer etmeniz yetmiyor. Ben bu takımın kaptanı olarak bu takıma yararlı oyuncu istiyorum. Tabii Quaresma alındı mı alınmadı mı bilimiyorum. Alındığı takdirde şampiyonluk yolunda katkısı olacaktır ama oyuncuların saha içinden çok saha dışında hayatına dikkat edilmesi gerekitğini düşünüyorum.

Rüştü'yü bir kaç kez aradım. Ama telefonları kapalıydı. Türkiye'de gözüm kapalı güveneceğim üç oyuncudan biri Rüştü Reçber. Çok kaliteli bir abimizdir. Bu tür sözleri nasıl söylüyorlar anlamış değilim.

Yabancı oyuncu ya karşı değilim

Takımda en iyi anlaştığım oyuncular yabancı oyuncular. Ama bu kadar maliyetin olduğu yerde kendilerine çeki düzen vermeleri gerekir.

Nihat seneye çok daha iyi olacak.

Nihat gelecek sene şampiyonluk yolunda çok büyük katkı sağlayacaktır. Ben tüm kalbimle inanıyorum. Ben futbolu bıraktıktan sonra yabancı oyuncu yerine İsmalİ' görmek istiyorum. İsmail eksikliklerini tamamladıktan sonra uzun yıllar Milli takıma da çok faydalı olacaktır.

Serdar Türkiye'nin en yetenekli oyuncularından biri

Serdar konusunda hocamıza suç bulmak gereksiz. Hoca herkese şans verdi. Serdar'ı çok seviyorum. İnşaallah gittiği yerde başarılı olur.

Batuhan sevdiğim bir kardeşim

Batuhan'a söylüyorum. Keşke sendeki fizik bende olsa bak o zaman neler yapıyorum.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0