MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
30.9815
EURO
33.6193
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İkisinden de Hayır Gelmez

Beşiktaş'ın Eski Asbaşkanı Levent Erdoğan İlginç Tespitler
15.07.2010 14:39

Beşiktaş'ın eski Asbaşkanı Levent Erdoğan Beşiktaş'a imza atması beklenen Guti ile siyah-beyazlı takımın flaş transferi Queresma'nın takıma faydalı olamayacağını söyledi.

Beşiktaş Yönetimi'ni eleştiren Erdoğan, bu transferleri güzel kadınlardan esinlenilerek yapılan bir tabloya benzetti. Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem Programı'na katılan Erdoğan "Guti ve Querasma yeni Del Bosqeu olurlar." dedi.

Beşiktaş'ın kadrosuna katılması an meselesi olan Guti ve daha önce imza attırdığı Querasma'nın takıma faydalı olmayacağını iddia eden Erdoğan, "Guti ve Qeresma'ya duacı olursak aldıkları parayı hak ederler. Bu iki transferinde Beşiktaş için hüsran olacağını ve Del Bosqeu olayında olduğu gibi Beşiktaş'ın zarar edeceğini düşünüyorum." dedi.

Yapılan transferleri eleştiren Erdoğan konu hakkında ilginç bir benzetme yaptı. Erdoğan, "Takımın iskeleti yokken, kimin gideceği belli değilken Guti ve Querasma rastgele alındı. Sadece isimlerin peşinden koşarak takım oluşturmaya çalışmak çok yanlış. Ben Beşiktaş'ın transferlerini bir tabloya benzetiyorum. Dünyanın en güzel dudaklı, kalçalı ve göğüslü kadınlarını bir araya getirip yaptığınız zaman Picasso tablosu ortaya çıkar. Beşiktaş'ta da durum bu." şeklinde konuştu.TRANSFERLERDEN YÖNETİMİN HABERİ YOK

Yapılan transferlerden yönetim kurulunun haberdar olmadığını ifade eden Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti;

"Benim dönemimde yapılan transferler de yönetimden habersiz yapıldı. Bugün de yapılan transferleri bir çok yönetim kurulu üyesi bilmiyor, basından öğreniyorlar. Yapılan transferler hocalara bile sorulmadı. Beşiktaş'ta Hukuk İşlerinden sorumlu olduğum dönemde yapılan mukaveleler bile bana sorularak yapılmadı. Şimdi de aynı hatalar yapılmaya devam ediyor. Bu transferler Beşiktaş'a faydalı olamaz. Beşiktaş'ı iyi günler beklemiyor."

www.golkartalgol.com
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0