MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.0075
EURO
33.5663
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"İnönü Stadı Facia'nın Sınırında"

Beşiktaş'ın Eski Asbaşkanı Levent Erdoğan, kulübün finansal acıdan alarm verdiğini belirtip, İnönü Stadı içinde çarpıcı bir ikazda bulundu...
10.06.2010 12:42
Siyah-beyazlı ekibin eski yöneticisi Levent Erdoğan'dan çarpıcı açıklamalar... Radyospor'da "Alper Üstündağ ile Kazan Kaynıyor" programına katılan Erdoğan, "Mezarımızı kazan Fenerbahçe'den transfer istemiyoruz." dedi.

"Yönetimin Tercihi Yerli Teknik Adam Olmalı"
Teknik direktör konusuna değinen ve yerli çalıştırıcının tercih edilmesi gerektiğini söyleyen Levent Erdoğan, "Geçtiğimiz yıllardan beri süre gelen yanlış transfer politikasına bu kez son verilmeli. Öncelikle bu yanlışın sonlandırılmasına yerli teknik adam tercihi ile başlanmalıdır. Zaten sağlık durumu iyi olmayan Mustafa Denizli ile yeniden sözleşme yapılması büyük hataydı; ama uyarılarım dikkate alınmadı. Camiamızda bu işi üstlenebilecek bu koltuğa oturabilecek eski çok futbolcumuz var. Yabancı teknik adam bize çok zaman kaybettirebilir. Yeni sezon iskeletinin çabuk oluşturulamaması da takıma büyük zarar verir." dedi.

"Finans Konusunda Önlem Alınmazsa Kötü Günler Çok Uzakta Değil"
Kulübün mali yapısı hakkında da çarpıcı yorumlar yapan Levent Erdoğan uyarılarda bulunarak şu ifadeleri kullandı: "Kesinlikle finans konusunda kısa zamanda önlemler alınması şart! Krediler temin edilmeli, hedefler belirlenmeli ve planlı-programlı hareket edilerek toparlanılmalıdır. Eğer toparlanma sürecine girmek için aşamalar kaydedilemezse, bırakın transferleri mevcut kadrodaki oyunculara hatta idari kadrolara paraları verilemez hale gelinebilir. Gelirin olmadığı bir yerde, Başkan Demirören'de bir yere kadar cebinden harcayacaktır; çünkü bunun bir sınırı var. Planlı harcamalar içerisine girilmeli bunların boyutları düşünülmelidir. Paralar artık sokağa atılmamalı, yerli yerinde yatırımlar yapılmalıdır. Yoksa üzülerek söylüyorum 250 milyon doları aşan bir borcun boy gösterdiği konumda, kötü günlerin gelmesi çok geç olmayacaktır...

"İnönü Stadı Facia'nın Sınırında"
İnönü Stadı projesinin hayata geçmesinin şart olduğunu vurgulayan Levent Erdoğan, tribünlerin altına Beşiktaş TV'nin yapılmasını da eleştirirken, "Herkes İnönü Stadı projesinin ne zaman hayata geçeceğini merak ediyor? Ama inanın bir türlü açamadıkları Bjk Tv için stüdyoları stadın altına yaparak milyarlar harcayan bir yönetimin, her şeyin hazır olduğu bir ortamda neden böylesine paralar harcayıp inşaata başlamadığına akıl sır erdiremiyorum. Şurası kocaman bir gerçek ki; İnönü stadındaki tehlike sinyalleri her geçen gün artarak yükseliyor. Tribünlerdeki ve duvarlardaki zayıf görünümler gün geçtikçe faciayı kapıya yaklaştırıyor. Bu facianın büyümemesi adına stad projesinin hayata geçirilmesi önceliklidir." ifadelerini kullandı.

"Mezarımızı Kazan Fenerbahçe'den Futbolcu İstemiyoruz"
Levent Erdoğan'ın eleştirilerinden Fenerbahçe de nasibini aldı. Erdoğan Lucescu'nun gönderilme kararının doğru, Del Bosque'nin gönderilmesinin de yanlış olduğunu dile getirirken Fenerbahçe den de futbolcu transferi yapılmanmasını istedi. Erdoğan, "Transfer hataları maalesef sık sık yapılır hale geldi umarım bu sezon ümidimiz yerli yerinde transferlerle nokta atışlarını başarılı gerçekleştirmek. Yıpranan Lucescu'nun gönderilme kararı ne kadar doğru olduysa da Del Bosque'nin kovulur tarzda gönderilmesi Beşiktaş'ı büyük zarara uğrattı. Bunlar verilebilecek zirvedeki örneklerdir.Ayrıca başkan Demirören, Fenerbahçe'den futbolcu almayı bırakmalıdır çünkü Kadıköy'de mezarımızı kazdılar kimse unutmasın." sözleriyle açıklamalarını bitirdi.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0