Beşiktaşa büyük müjde
Ormandan flaş transfer girişimi sonuçsuz
Beşiktaşta yıldızların talibi çok!
Kayserispor Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?
Gokhan Gönül gidiyor mu?
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte Dünya Kupası Fikstürü!

TRT'nin Yayınlayacağı Dünya Kupası Maçlarının Fikstürü de Belli Oldu. İşte Ayrıntılar
09.06.2010 00:04

 

 

Güney Afrika'da Futbol

2 gün içinde başlıyor! İlk maçlar: 
Güney Afrika Meksika 11 Haz 17:00 
Uruguay Fransa 11 Haz 21:30 
* Tüm saatler TSİ saatiyledir. 
A Grubu  B Grubu  C Grubu  D Grubu  E Grubu  F Grubu  G Grubu  H Grubu 
FRA  ARG  ALG  AUS  CMR  ITA  BRA  CHI 
MEX  GRE  ENG  GER  DEN  NZL  CIV  HON 
RSA  KOR  SVN  GHA  JPN  PAR  PRK  ESP 
URU  NGA  USA  SRB  NED  SVK  POR  SUI 

FiKSTÜR-

11 HAZiRAN PERŞEMBE

17.00 Güney Afrika - Meksika (Coca-Cola Park, Johannesburg - A Grubu)

21.30 Uruguay-Fransa (Green Point Stadyumu, Cape Town - A Grubu)

12 HAZiRAN CUMA

14.30 G. Kore- Yunanistan (Nelson Mandela Bay Stadyumu, Port Elizabeth - B Grubu)

17.00 Arjantin - Nijerya (Coca-Cola Park, Johannesburg - B Grubu)

21.30 ingiltere - ABD (Royal Bakofeng Stadyumu, Rustenburg - C Grubu)

13 HAZiRAN CUMARTESi

14.30 Cezayir - Slovenya (Peter Mokaba Stadyumu, Polokwane - C Grubu)

17.00 Sıbristan - Gana (Peter Mokaba Stadyumu, Polokwane - D Grubu)

21.30 Almanya - Avustralya (Green Point Stadyumu, Cape Town - D Grubu)

14 HAZiRAN PAZAR

14.30 Hollanda - Danimarka (Royal Bakofeng Stadyumu, Rustenburg - E Grubu)

17.00 Japonya - Kamerun (Peter Mokaba Stadyumu, Polokwane - E Grubu)

21.30 italya - Paraguay (Royal Bakofeng Stadyumu, Rustenburg - F Grubu)

15 HAZiRAN PAZARTESi

14.30 Yeni Zelanda - Slovakya (Peter Mokaba Stadyumu, Polokwane - F Grubu)

17.00 Fildişi Sahili - Portekiz (Peter Mokaba Stadyumu, Polokwane - G Grubu)

21.30 Brezilya - Güney Kore (Royal Bakofeng Stadyumu, Rustenburg - G Grubu)

16 HAZiRAN SALı

14.30 Honduras - Şili (Peter Mokaba Stadyumu, Polokwane - H Grubu)

17.00 ispanya - isviçre (Royal Bakofeng Stadyumu, Rustenburg - H Grubu)

21.30 Güney Afrika - Uruguay (Loftus Versfield Stadyumu, Pretoria - A Grubu)

17 HAZiRAN 2010 ÇARŞAMBA

14.30 Arjantin - Güney Kore (Soccer City, Johannesburg - B Grubu)

17.00 Yunanistan - Nijerya (Free State Stadyumu, Bloemfontein - B Grubu)

21.30 Fransa - Meksika (Peter Mokaba Stadyumu, Polokwane - A Grubu)

18 HAZiRAN PERŞEMBE

14.30 Almanya - Sırbistan (Green Point Stadyumu, Cape Town - D Grubu)

18.00 Slovenya - ABD (Coca-Cola Park, Johannesburg - C Grubu)

21.30 ingiltere - Cezayir (Green Point Stadyumu, Cape Town - C Grubu)

19 HAZiRAN CUMA

14.30 Hollanda - Japonya (Green Point Stadyumu, Cape Town - E Grubu)

17.00 Gana - Avustralya (Coca-Cola Park, Johannesburg - D Grubu)

21.30 Kamerun - Danimarka (Coca-Cola Park, Johannesburg - E Grubu)

20 HAZiRAN CUMARTESi

14.30 Slovakya - Paraguay (Coca-Cola Park, Johannesburg - F Grubu)

17.00 italya - Yeni Zelanda (Green Point Stadyumu, Cape Town - F Grubu)

21.30 Brezilya - Fildişi Sahili (Green Point Stadyumu, Cape Town - G Grubu)

21 HAZiRAN PAZAR

14.30 Portekiz - Kuzey Kore (Coca-Cola Park, Johannesburg - G Grubu)

17.00 Şili - isviçre (Coca-Cola Park, Johannesburg - H Grubu)

21.30 ispanya - Honduras (Green Point Stadyumu, Cape Town - H Grubu)

22 HAZiRAN PAZARTESi

17.00 Fransa - Güney Afrika (Free State Stadyumu, Bloemfontein - A Grubu)

17.00 Meksika - Uruguay (Royal Bakofeng Stadyumu, Rustenburg - A Grubu)

21.30 Nijerya - Güney Kore (Moses Mabhida Stadyumu, Durban - B Grubu)

21.30 Yunanistan - Arjantin (Peter Mokaba Stadyumu, Polokwane - B Grubu)

23 HAZiRAN SALı

17.00 Slovenya - ingiltere (Nelson Mandela Bay Stadyumu, Port Elizabeth - C Grubu)

17.00 ABD - Cezayir (Loftus Versfield Stadyumu, Pretoria - C Grubu)

21.30 Gana - Almanya (Nelson Mandela Bay Stadyumu, Port Elizabeth - D Grubu)

21.30 Avustralya - Sırbistan (Loftus Versfield Stadyumu, Pretoria - D Grubu)

24 HAZiRAN ÇARŞAMBA

17.00 Paraguay - Yeni Zelanda (Loftus Versfield Stadyumu, Pretoria - F Grubu)

17.00 Slovakya - italya (Nelson Mandela Bay Stadyumu, Port Elizabeth - F Grubu)

21.30 Kamerun - Hollanda (Nelson Mandela Bay Stadyumu, Port Elizabeth - E Grubu)

21.30 Danimarka - Japonya (Loftus Versfield Stadyumu, Pretoria - E Grubu)

25 HAZiRAN PERŞEMBE

17.00 Kuzey Kore - Fildişi Sahili (Loftus Versfield Stadyumu, Pretoria - G Grubu)

17.00 Portekiz - Brezilya (Nelson Mandela Bay Stadyumu, Port Elizabeth - G Grubu)

21.30 Şili - ispanya (Nelson Mandela Bay Stadyumu, Port Elizabeth - H Grubu)

21.30 isviçre - Honduras (Loftus Versfield Stadyumu, Pretoria - H Grubu)

2. TUR

26 - 29 Haziran

ÇEYREK FiNAL

2 - 3 Temmuz

YARı FiNAL

6-7 Temmuz

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇı

10 Temmuz Cumartesi

FiNAL

11 Temmuz Pazar

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÇOK OKUNANLAR
0