MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.0075
EURO
33.5663
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstişare Heyeti hakkında açıklama

Kulübümüz’ün Başkan Yardımcısı ve İstişare Heyetleri Başkanımız Erdoğan Toprak, geçtiğimiz ay içinde 3 toplantı yapan BJK Denetleme İstişare Heyeti’nin önemli çalışmaları hakkında bilgi verdi...
31.05.2010 23:19

 Erdoğan Toprak’tan Açıklama

Kulübümüz’ün Başkan Yardımcısı ve İstişare Heyetleri Başkanımız Erdoğan Toprak, geçtiğimiz ay içinde 3 toplantı yapan BJK Denetleme İstişare Heyeti’nin önemli çalışmaları hakkında bilgi verdi...

Kulübümüz’ün Başkan Yardımcısı ve İstişare Heyetleri Başkanı Erdoğan Toprak, Yönetim Kurulumuz’dan Genel Sekreterimiz Fahrettin Curoğlu, Muhasip Üyemiz Engin Baltacı, Mali İşler’den Sorumlu Asbaşkanımız Ertunç Soğancıoğlu ile birlikte alanlarında uzman kişiler olan Yaman Törüner, Alper Kuş, Vehpi Karabıyık, Burhan Taştan, Mehmet Bingöl’den oluşan BJK Denetleme İstişare Heyeti’nin son bir ayda 3 toplantı gerçekleştirerek, Gençlik ve Spor Kulüpleri Kanunu yasası üzerinde ciddi çalışmalar yaptıklarını açıkladı.

Erdoğan Toprak, Gençlik ve Spor Kulüpleri Kanunu yasasının daha geniş bir şekilde ele alınması gerektiğini ifade ederken, “Bu yasanın kulüpler için daha faydalı bir hale getirilmesi için BJK Denetleme İstişare Heyeti ile önemli çalışmalar yaptık, yeni bir taslak hazırladık. Yasanın tekrar gözden geçirilmesi için Bakanlık düzeyindeki başvurumuzu da gerçekleştirdik. Heyetimiz tarafından hazırlanan yasa, Bakanlık düzeyinde de olumlu karşılandı” diye konuştu.

Kulübümüz’ün Başkan Yardımcısı ve İstişare Heyetleri Başkanımız Erdoğan Toprak, BJK İstişare Heyetleri’nin yoğun çalışmaları ile ilgili de bilgi vererek, “Alanlarındaki uzman kişilerin yaptıkları çalışmalar, Kulübümüz’ün hem bugünü hem de geleceği açısından büyük önem taşıyor. Camiamız tarafından seçilen, heyetlerimizdeki uzman Beşiktaşlılar, Kulübümüz için çok önemli katkılar sağlıyorlar. Bu kanun tasarısı çalışmalarında da görüldü, sağlamaya da devam edecekler” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0