MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.0075
EURO
33.5663
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kocaman'ı çileden çıkardı !

Sezon açılışına hiçbir mazeret göstermeden katılmadı. “Ağrılarım var” bahanesiyle antrenmana çıkmadı. Arkadaşları sağlık kontrolünden geçerken o evinde oturdu.
02.07.2010 01:17

KAÇIRDIĞI goller, sakatlıklar ve disiplinsiz davranışlarıyla F.Bahçe’nin sorunu haline gelen Daniel Güiza’nın sarı lacivetli takımdaki günleri artık sayılı. 3 günde 3 disiplin suçu işleyen Okçu, Aykut Kocaman’ı bile çileden çıkardı. Gelin bu süreçte neler yaşandı, bir göz atalım...Sezon açılışına mazeret göstermeden 1 gün geç gelen Güiza, Samandıra’da da isteksiz tavırlarıyla dikkat çekerken, “Ağrılarım var” bahanesiyle antrenmana çıkmadı, salonda da çalışmak istemedi. Bir gün önce kan ve kuvvet testine katılan Okçu, dün takım arkadaşları zorunlu sağlık kontrolünden geçerken evinde oturdu.

Her sonuca katlanır
Kulüp yetkilileri “Kimse F.Bahçe’den büyük değildir. Adama ‘ne ağrısı?’ diye sorarlar. Tatilde plaj futbolu'mu oynadı acaba? Bunları yapıyorsa elbette ki sonucuna katlanacaktır” diyerek en azından para cezasının kaçınılmaz olduğunu vurguladılar. Güiza önceki gün sakatlık bahanesiyle antrenmana çıkmayınca teknik direktör Aykut Kocaman’ın da tepkisi sert oldu:

Sakatsan git MR çektir!
- Takım idman yapıyor, sen niye katılmıyorsun?
- Ağrılarım var hocam.
- O zaman git, MR çektir!
- Yarın gider, çektiririm.
- Seninle daha sonra görüşeceğiz Daniel!

Hocasının imalı sözlerine karşılık vermeyen golcü, yalnızca başını sallamakla yetinir.
Dün takımdaki bütün oyuncular zorunlu sağlık kontrolünden geçerken evinde kalmayı tercih eden Güiza’nın mazereti ise bir hayli ilginç olur:
- Önerilen saatte orada olamadım, yetişemedim.
İspanyol futbolcu, dün sağlık kontrolüne girmediği gibi akşam yapılan antrenmana da katılmadı.

Yıldırma taktiği mi?
Performans düşüklüğü nedeniyle İspanya Milli Takımı kadrosundan çıkartılan ve Dünya Kupası’nı televizyondan izleyen Güiza’nın iyice bunalıma girdiği bunun sebebi olarak da F.Bahçe’yi gördüğü öğrenildi. Menajerlerin kendisine Türkiye’den kurtulmak için bu soğuk savaşı önerdiği, ayrılmayı kafasına koyan Güiza’nın da disiplinsiz tavırlarla sarı lacivertli yönetimi ve teknik heyeti bıktırmayı planladığı iddia edildi. Bu sayede bonservisini düşürmek ve böylece İspanya’ya 2. sınıf bir takıma giderek burada yeniden  bir çıkış yakalayabilme hayalini kurduğu öğenildi.

Samimi olun yeter
YENİ sezon hazırlıklarını Samandıra Tesisleri’nde sürdüren Fenerbahçe’nin dünkü idmanında Teknik Direktör Aykut Kocaman, takıma yönelik ilk konuşmasını yaptı. Oyuncularından kendilerine karşı samimi olmalarını isteyen Kocaman, “Tek isteğim bu. Çünkü ben de size doğru ve samimi olacağım. Birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Ancak çok az zamanımız var, bu zamanı iyi değerlendirmeliyiz” dedi.

Değeri hızla düştü
15 milyon Euro’dan 4 milyon Euro’ya
SEZONUN son maçından sonra F.Bahçe’den ayrılmayı kafasına koyan ve menajerlerinden kendisine takım bulmalarını isteyen Güiza, bu çabalarında da istediğini bulamadı. Okçu’ya sadece İspanya’nın 2. sınıf takımları düşük bonservis ücretleriyle talip oldu. 15 milyon Euro’ya transfer edilen İspanyol futbolcuya en fazla 4 milyon Euro önerildiği, F.Bahçe’nin ise 7 milyon Euro’dan aşağıya satmayı düşünmediği öğrenildi.

Daniel Güiza’nın “yıldır ve fiyat düşür” politikasına karşılık Fenerbahçe Kulübü’nün de geri adım atmaya niyeti yok. İspanyol golcüye dünkü sağlık kontrolüne katılmadığı için çok ağır bir para cezası verilecek.
 

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0