MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
9.565
EURO
11.12
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Komitede İcraat yok kazan kaynıyor

Beşiktaş'ta, 31 Ocak'ta yapılan seçim sonrası yeniden başkanlığı seçilen Yıldırım Demirören'in kurduğu yönetim kurulu ve futbol komitesi bugüne kadar ilgilendiği konularda net bir sonuç alamazken, Siyah Beyazlı takımın içinde de kazan kaynıyor.
11.06.2010 03:27

Yönetimin yeni yabancı oyuncu ve teknik direktör arayışları arasında futbolcuların alacakları ücretlerini hala ödeyemediği öğrenildi. 2009-2010 sezonunun ikinci yarısında oynanan 17 Süper Lig mücadelesinin maç başı ücretleri henüz ödenmeyen futbolcular son darbeyi ise ligin ilk yarısına ait ödemeler için kendilerine verilen senetlerden aldı.

Oyuncuların birçoğunun 25 Mayıs tarihli senetlere hala ödeme yapılamaması sebebiyle büyük sıkıntı yaşadıkları ve morallerinin oldukça bozuk oldukları kaydedildi. Yaptıkları yatırımlarda kullandıkları senetlere bugüne kadar para yatırılmazken, Siyah Beyazlı takımının oyuncularının bankalar ve ticari ilişkide bulundukları şirketlerle sorunlar yaşadığı belirtildi. Hatta bazı oyuncuların yeni sezon öncesi maddi konularda yaşadıkları bu sıkıntıları çözülmemesi halinde yönetim kurulu üyeleri ile görüşmek için tatillerini yarıda keserek İstanbul'a gelmeyi düşündükleri ve kendilerine biran önce ödeme yapılması için sıkıntılarını yöneticiler ile yüz yüze paylaşmayı düşündükleri ifade edildi.

Öte yandan bazı oyuncuların yaklaşık iki hafta önce tatile çıkmak için yönetim kuruluna başvurarak bir miktar ödeme istemeleri, bu isteklerinin bile geri çevrilmesi bardağı taşıran son damla oldu. Tatile çıkmak için bile kendilerine ödeme yapılmayan oyuncuları önümüzdeki sezon nasıl bir performans sergilemeyecekleri ise merak konusu oldu.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0