MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
32.5699
EURO
35.0032
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Mustafa Denizli halen görevdedir"

Siyah Beyazlı kulüp, Mustafa Denizli'nin görevden ayrıldığı ve yerine Bernd Schuster ile görüşmeler yapıldığı ile ilşikin haberleri resmi siteden yaptığı açıklama ile yalanladı.
03.06.2010 20:41

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ:"MUSTAFA DENİZLİ HALEN GÖREVİNDEDİR"

Beşiktaş yönetimi dün ve bugün teknik direktör Mustafa Denizli'nin görevinden ayrılacağı ve yerine Alman teknik adam Bernd Schuster'in geleceği yönündeki haberleri yalanladı. Siyah-Beyazlı kulübün resmi sitesinden İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderdiği açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Son günlerde basında Futbol A Takımımızın Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin görevinden ayrıldığı ve yerine Alman teknik direktör Bernd Schuster ile görüşmeler yapıldığına ilişkin haberler yer almaktadır. Teknik direktörümüz Mustafa Denizli halen görevindedir. Ancak kendisinin sağlık problemlerindeki gelişmelere göre göreve devam edip edemeyeceği konusunda, yönetim kurulumuz ile teknik direktörümüz önümüzdeki günlerde yeniden görüşecektir. Bununla birlikte Şirketimiz ile haberlerde adı geçen Bernd Schuster arasında şu ana kadar herhangi bir görüşme olmamıştır."

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0