MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
32.5699
EURO
35.0032
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Pazara kadar değil, mezara kadar"

Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğrencisi ve aynı zamanda Odtülü Kartallar'ın en sevilen isimlerinden olan Berk Öksüz, ölümünün 1. yılında İnönü Stadı şeklinde tasarlanmış yeni mezarına defnedildi.
03.06.2010 19:34

Geçtiğimiz yıl cilt kanseri nedeniyle hayatını kaybeden ODTÜ'lü Kartallar'ın sevilen ismi Berk Öksüz, ölümünün 1. yılında İnönü Stadı şeklinde tasarlanmış yeni mezarına defnedildi.

Gencecik bir üniversite öğrencisiydi o. Ama ölümün yaşı yoktu işte. Ölüm, onu sevenlerinden ayrı koymuştu geçtiğimiz sene...

Hem de şampiyonluğun geldiği gece... 
Ama siyah beyaza gönül veren binlerce insanın belki de en büyük arzusunu o 'yaşadı'.  Berk Öksüz, İnönü Stadı'na gömüldü... 


Berk'in sevenleri, 1 yıl önce kaybettiği arkadaşlarını bir kez daha sevgiyle anarken siyah beyazlı taraftarların internetteki buluşma adresi olan Forzabeşiktaş.com'da oldukça özel görüntüler yayınlandı. 
 
Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğrencisi ve aynı zamanda ODTÜ'lü Kartallar'ın en sevilen isimlerinden olan Berk Öksüz, ölümünün 1. yılında İnönü Stadı şeklinde tasarlanmış yeni mezarına defnedildi.

Berk yeni istirahatgâhına kavuşurken onu yalnız bırakmayan siyah beyazlı dostlarının ağzından yine aynı tezahürat yükseliyordu:

"Beşiktaş sana yemin olsun... Bitmeyecek sevdan... Mezarımda bile..."

oksuz_berk.jpg

www.golkartalgol.com 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÇOK OKUNANLAR
0