Beşiktaşa büyük müjde
Ormandan flaş transfer girişimi sonuçsuz
Beşiktaşta yıldızların talibi çok!
Kayserispor Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?
Gokhan Gönül gidiyor mu?
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
3,5674
EURO
3,9918
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Potada fikstür çekildi

NTV Spor ve Digiturk'ten yayınlanacak Basketbol Süper Ligi 2015-2016 sezonunun fikstürü çekildi.
04.08.2015 13:39

Basketbol Süper Ligi’nde 2015-2016 normal sezon fikstürü belirlendi.

İşte 10 Ekim'de başlayacak Basketbol Süper Ligi’nde ilk yarının fikstürü:
 
1.HAFTA
Uşak Sportif-YeşilGiresun Bld.
Fenerbahçe-Rönesans TED K.
Royal Halı G.Antep-Darüşşafaka Doğuş
Anadolu Efes-Torku Konyaspor
Trabzonspor MP-Galatasaray
İstanbul BBSK-Banvit
Türk Telekom-D.İ Büyükçekmece
Beşiktaş-Pınar Karşıyaka
 
2.HAFTA
Rönesans TED K.-Uşak Sportif
Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe
Torku Konyaspor-Royal Halı G.Antep
Galatasaray-Anadolu Efes
Banvit-Trabzonspor MP
D.İ Büyükçekmece-İstanbul BBSK
Pınar Karşıyaka-Türk Telekom
YeşilGiresun Bld.-Beşiktaş
 
3.HAFTA
Uşak Sportif-Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe-Torku Konyaspor
Royal Halı G.Antep-Galatasaray
Anadolu Efes-Banvit
Trabzonspor MP-D.İ Büyükçekmece
İstanbul BBSK-Pınar Karşıyaka
Türk Telekom-Beşiktaş
Rönesans TED K.-YeşilGiresun Bld.
 
4.HAFTA
Torku Konyaspor-Uşak Sportif
Galatasaray-Fenerbahçe
Banvit-Royal Halı G.Antep
D.İ Büyükçekmece-Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka-Trabzonspor MP
Beşiktaş-İstanbul BBSK
YeşilGiresun Bld.-Türk Telekom
Darüşşafaka Doğuş-Rönesans TED K.
 
5.HAFTA
Uşak Sportif-Galatasaray
Fenerbahçe-Banvit
Royal Halı G.Antep-D.İ Büyükçekmece
Anadolu Efes-Pınar Karşıyaka
Trabzonspor MP-Beşiktaş
İstanbul BBSK-Türk Telekom
Rönesans TED K.-Torku Konyaspor
Darüşşafaka Doğuş-YeşilGiresun Bld.
 
6.HAFTA
Banvit-Uşak Sportif
D.İ Büyükçekmece-Fenerbahçe
Pınar Karşıyaka-Royal Halı G.Antep
Beşiktaş-Anadolu Efes
Türk Telekom-Trabzonspor MP
YeşilGiresun Bld.-İstanbul BBSK
Galatasaray-Rönesans TED K.
Torku Konyaspor-Darüşşafaka Doğuş
 
7.HAFTA
Uşak Sportif-D.İ Büyükçekmece
Fenerbahçe-Pınar Karşıyaka
Royal Halı G.Antep-Beşiktaş
Anadolu Efes-Türk Telekom
Trabzonspor MP-İstanbul BBSK
Rönesans TED K.-Banvit
Darüşşafaka Doğuş-Galatasaray
Torku Konyaspor-YeşilGiresun Bld.
 
8.HAFTA
Pınar Karşıyaka-Uşak Sportif
Beşiktaş-Fenerbahçe
Türk Telekom-Royal Halı G.Antep
İstanbul BBSK-Anadolu Efes
YeşilGiresun Bld.-Trabzonspor MP
D.İ Büyükçekmece-Rönesans TED K.
Banvit-Darüşşafaka Doğuş
Galatasaray-Torku Konyaspor
 
9.HAFTA
Uşak Sportif-Beşiktaş
Fenerbahçe-Türk Telekom
Royal Halı G.Antep-İstanbul BBSK
Anadolu Efes-Trabzonspor MP
Rönesans TED K.-Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Doğuş-D.İ Büyükçekmece
Torku Konyaspor-Banvit
Galatasaray-YeşilGiresun Bld.
 
10.HAFTA
Türk Telekom-Uşak Sportif
İstanbul BBSK-Fenerbahçe
Trabzonspor MP-Royal Halı G.Antep
YeşilGiresun Bld.-Anadolu Efes
Beşiktaş-Rönesans TED K.
Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka Doğuş
D.İ Büyükçekmece-Torku Konyaspor
Banvit-Galatasaray
 
11.HAFTA
Uşak Sportif-İstanbul BBSK
Fenerbahçe-Trabzonspor MP
Royal Halı G.Antep-Anadolu Efes
Rönesans TED K.-Türk Telekom
Darüşşafaka Doğuş-Beşiktaş
Torku Konyaspor-Pınar Karşıyaka
Galatasaray-D.İ Büyükçekmece
Banvit-YeşilGiresun Bld.
 
12.HAFTA
Trabzonspor MP-Uşak Sportif
Anadolu Efes-Fenerbahçe
YeşilGiresun Bld.-Royal Halı G.Antep
İstanbul BBSK-Rönesans TED K.
Türk Telekom-Darüşşafaka Doğuş
Beşiktaş-Torku Konyaspor
Pınar Karşıyaka-Galatasaray
D.İ Büyükçekmece-Banvit
 
13.HAFTA
Uşak Sportif-Anadolu Efes
Fenerbahçe-Royal Halı G.Antep
Rönesans TED K.-Trabzonspor MP
Darüşşafaka Doğuş-İstanbul BBSK
Torku Konyaspor-Türk Telekom
Galatasaray-Beşiktaş
Banvit-Pınar Karşıyaka
D.İ Büyükçekmece-YeşilGiresun Bld.
 
14.HAFTA
Royal Halı G.Antep-Uşak Sportif
YeşilGiresun Bld.-Fenerbahçe
Anadolu Efes-Rönesans TED K.
Trabzonspor MP-Darüşşafaka Doğuş
İstanbul BBSK-Torku Konyaspor
Türk Telekom-Galatasaray
Beşiktaş-Banvit
Pınar Karşıyaka-D.İ Büyükçekmece
 
15.HAFTA
Uşak Sportif-Fenerbahçe
Rönesans TED K.-Royal Halı G.Antep
Darüşşafaka Doğuş-Anadolu Efes
Torku Konyaspor-Trabzonspor MP
Galatasaray-İstanbul BBSK
Banvit-Türk Telekom
D.İ Büyükçekmece-Beşiktaş
Pınar Karşıyaka-YeşilGiresun Bld.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÇOK OKUNANLAR
0