MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
8,7950
EURO
10,3150
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Q7 'ile Tarihe İmza Attık

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Ricardo Quaresma'nın Türk futbol tarihinin en büyük transferi olduğunu söyledi.
19.06.2010 14:08

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Ricardo Quaresma'nın Türk futbol tarihinin en büyük transferi olduğunu söyledi.

Demirören, Ceylan Intercontinental Oteli'nde düzenlenen Divan Kurulu toplantısında yaptığı konuşmada, Avrupa'nın büyük kulüplerinin peşinde koştuğu değerli bir oyuncuyu getirdiklerini belirterek, “Bu oyuncumuzun hataları olacak, oynamadığı zamanlar olacak, ama gene destek olacağız. Beşiktaş Türk futbol tarihinin en büyük transferini gerçekleştirdi. Bundan hep beraber sevinelim, hep beraber gurur duyalım” diye konuştu.

MUSTAFA DENİZLİ KONUSU

Konuşmasında teknik direktör Mustafa Denizli ile ilgili konuya da değinen Demirören, “Sayın Denizli'ye tekrar teşekkür etmek gerekiyor. Beşiktaş camiasına 20 yıldır yaşamadığı çifte kupa sevincini yaşattı. Üzücü bir rahatsızlık geçirdi ve aramızdan ayrılmak zorunda kaldı” dedi.

“Hoca ve başkan ayrılırken ağlıyorsa, hala 'yalancı' diyenlerin vicdanına bakmamız gerektiğine inanıyorum. Teessüf ediyorum” diyen Demirören, “Beşiktaş 3 günde dünyanın önde gelen hocalarıyla görüşebiliyor, karakteri, yapısı, altyapıya verdiği önem ve maddi şartların uyması nedeniyle önemli bir hocayı getiriyorsa, bu yönetimin ayakta alkışlanması gerek. Gelin hep beraber el ele verelim, yolumuza devam edelim, önümüz açık” şeklinde konuştu.

“MAÇLARA GELECEĞİM”

BJK İnönü Stadı'na gelmemesiyle ilgili de Demirören, “Ben tabii ki maçlara geleceğim. Ama bu koltuğa saygı olduğu sürece geleceğim” dedi.

“Yıldırımlar, Sebalar gelir gider, bu koltuk hep kalır” diyen Demirören, şöyle devam etti: “Beşiktaş camiası bu koltuğa saygı gösterdiği sürece ben maça geleceğim, bugün de stada gideceğim. Bugün her şey Beşiktaş'ta çok güzel. Bugün her Beşiktaşlı gülüyor. Demek ki birlik beraberlik zamanı. Camia içinde, yönetim içinde, kurullar içinde yara varsa bunları beraber temizleyeceğiz. Beşiktaş'ın önünü kimseye kestirtmeyeceğiz. Benim büyüklerimden tek ricam; gelin hep beraber sabredin, Beşiktaşımız için hep beraber mücadele edelim. Önümüz açık, hep beraber bu yolda emin adımlarla yürüyelim.”

www.golkartalgol.com
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0