MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.5203
EURO
34.2484
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Quaresma'nın başı büyük belada

Beşiktaş'ın transfer ettiği Portekizli yıldız Quaresma'nın, 2009'da yaşadığı bir ilişki nedeniyle başı derde girdi.
10.07.2010 09:08

Siyah-beyazlı takımın yeni transferi, 2009'da ilişkiye girdiği sevgilisi Catia Costa'nın doğurduğu kız çocuğunun kendisinden olmadığını iddia etmesi üzerine mahkemelik oldu. Kulüpten izin alan Quaresma, Costa'nın dava açması nedeniyle babalık testine girdi

Almeda kentinde bir ayakkabı mağazasında tezgahtar olarak çalışan Catia Costa'nın, 14 Nisan 2010'da dünyaya getirdiği ve Ariana ismini koyduğu kız çocuğunun, Quaresma'dan olduğunu iddia etmesi üzerine, ünlü futbolcu babalık testine girdi.

Siyah-beyazlı ekipten, Avusturya kampının bitiminde izin alan ve apar topar ülkesine giden Quaresma, eski sevgilisi Costa'nın mahkeme kararı çıkarması üzerine, çocuğunun kendisinden olup olmadığının kanıtlanması amacıyla DNA testine tabi tutuldu. Portekizli futbolcunun, test sonuçlarını öğrendikten sonra Türkiye'ye geleceği bildirildi.

Hamilelik ayırdı

2009'da tanıştıktan sonra, sorunsuz bir beraberlik yaşayan Quaresma-Costa çiftinin, hamilelik nedeniyle arası bozuldu. Portekizli futbolcu, Catia Costa'nın kendisinden hamile kalmadığını ileri sürdü ve ilişkisini bitirdi.1278740294-1.jpg

Portekiz basınında yer alan haberlere göre Quaresma'nın çocuğu aldırmasını, aksi takdirde asla tanımayacağını bildirmesine rağmen Catia Costa, 14 Nisan 2010'da, Lizbon'daki Hospital de Luz hastanesinde Ariana'yı dünyaya getirdi.

Ülkenin magazin gazetelerine göre doğum sonrası Lizbon'un Monte de Caparica semtine yerleşen Costa, depresyona girerek, eve kapandı ve kimse ile konuşmamaya başladı. Semt sakinlerinin görüşlerine de yer veren gazeteler, Quaresma'nın, "O, benim Jennifer Lopez'im" diye her seferinde aşkını itiraf ettiği Catia Costa'nın, Portekizli oyuncudan başka kimse ile beraber olmadığını da yazdılar.

Basın ayrıca Quaresma'nın, ayakkabı mağazasındaki işinden ayrılan Costa'ya, hamile kalmadan önce zaman zaman 250 bin euroya yakın para gönderdiği bilgisine de ulaştı.

"Benden olamaz"

Beşiktaşlı futbolcu ise avukatları aracılığıyla Portekiz basınına bir açıklama yaptı. Quaresma, Catia Costa ile beraber olduğu dönemlerde, zamanının çoğunu dışarda geçirdiğini, bu nedenle çocuğun kendisinden olma olasılığının çok az olduğunu söyledi.

Bu açıklamalardan sonra iki taraf bir hukuk savaşına girerken, 3 aydır evden çıkmayan Catia Costa'nın mahkeme kararı çıkarması üzerine Quaresma'nın teste girmek zorunda kaldığı bildirildi. Lizbon'da yapılan test sonuçlarının önümüzdeki günlerde belli olacağı da ifade edildi.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0