THY UÇAĞININ ADI EREN BÜLBÜL OLSUN
EĞERKİ SIK SIK ÇİTLİYORSANIZ NE ALA
NBA SEZONUN EN İYİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ
MUTLU ÇOCUK YETİŞTİRMEK İÇİN TÜYO
MEME VE KOLON KANSERİNDE EN ETKİLİ
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
5,7633
EURO
6,5520
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SAĞ BEK VE ORTA SAHA OLABİLİR

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, ''Beşiktaş camiası beni istediği sürece kalırım, istemezlerse giderim.'' dedi. Şenol Güneş ayrıca, Burak Yılmaz, Şener Özbayraklı ve Tolgay Arslan konularına da açıklık getirdi.

"Burak dünya çapında bir oyuncu"
Burak Yılmaz, futbolu çok seviyor, futbol için yanıp tutuşuyor. Ait olduğu yere de saygı duyup işini yapıyor. Arkadaşlarıyla ilişkileri çok iyiydi. Eskişehir'den Trabzon'a gelirken fedakarlık yaptı. Burak yeteneğiyle dünya çapında bir oyuncu. Hatalarından dolayı eleştirilere saygı duyuyorum. Herkesin hataları vardır. Ben Burak'ın burada olmasından mutluluk duyuyorum. Türkiye'de iki forvet derseniz, Burak ve Cenk derim. Aksini söyleyeni dinlemek isterim.Burada önemli olan Beşiktaş'ın camiasına da takımına da uygun bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

''Burak'a kefilim''
Zaten kendisi Beşiktaşlı. Bunu kendisi her yerde söylüyor. Dün öyle gerekiyordu, bugün böyle gerekiyor. Beşiktaş'ın alabileceği en iyi santrafor Burak. Biz neyi tartışıyoruz anlamıyorum. Tartışılacak bir konu yok burada. Baba Hakkılara, Süleyman Sebalara layık bir Burak olacağını düşünüyorum. Ben kendi adıma kefil olmam kimseye ama Burak'a kefilim.

''İstemezlerse giderim''
Bu sene daha fazla puan alabilirdik, gereksiz puan kayıpları yaptık. Burada 4. yılım. En uzun süreyi geçiriyorum kendi içimde. Uzun süre kalmanın yıpranması da vardır, artıları da vardır. Türkiye'de ekonomik kriz futbola da yansıyor. Buna bağlı olarak transfer hamleleri yapılıyor. Burada top yönetimde. Beşiktaş camiası beni istediği sürece kalırım, istemezlerse giderim. Sayın Başkan Fikret Orman'la elbette hemfikir olmadığımız konular olmuştur. Olmalı da. Bir şey söylesem hemen farklı bir yere çekiliyor. Burada mutluyum. Daha çok mutlu olmam için bir talep gelirse onu o zaman düşünürüz.

Larin ve Babel açıklaması
Larin'den memnunum. Başlangıçta böyle bir Larin yoktu. Ama şimdi başka bir Larin var. Bu ne kadar devam eder göreceğiz. Bu oyun tarzı Larin'in yukarı çıktığını gösteriyor. Babel keza öyle. Babel de iyi çalışmıyordu ama kampta gayretli.

''Orkan'a üzüldüm''
Larin'i az paraya verip orada oynamayacaksa kiralık da gitmesin. Gittikleri yerlerde gelişmeleri gerekiyor. Orkan'a da çok üzüldüm bu konuda. Fatih gidip geldi şimdi farklı bir yerde. Son maçta da çok iyiydi. Kiralık oyuncu vereceğim zaman eldeki kadroya bakmak lazım.

Şener Özbayraklı konusu
Şener Özbayraklı düzgün bir karakter. Türkiye'deki bekler arasında iyi oyunculardan biri. Şu an öyle bir şey olmadığı için bir şey diyemiyorum. Tolgay'la ilgili takasta konuşuluyor. Benim kulağıma öyle bir şey gelmedi. Bizim yönetimimiz de önce para istiyor. Tolgay bence iyi bir oyuncu. Buraya alınırken başka bir futbolcuyla takas edilmek için alınmadı.

"Sağ bek ve orta saha transferi olabilir"
Orta sahada çok büyük bir sıkıntımız yok. Necip var, Medel var, Dorukhan var, Oğuzhan var. Ama bunlardan biri giderse ne olur bilmiyorum. Ama sağ bekte bir sıkıntı var. Sol bekte de sıkıntı yok. Sağ bek ve orta saha olabilir. Gökhan oynadığı sürece başka birini oynatmam ben orada. Ama sakatlanabiliyor. O yüzden yine sağ bek lazım olabiliyor.Oğuzhan'ı tartışmayalım. Altın çamura da düşse altındır. Mühim olan çamuru üstünden atmaktır. Oğuzhan önemli bir oyuncu. Bu bölgede Adem Ljajic de var. İkisini oynattığım zaman sıkıntı çekiyoruz. O yüzden bir tanesini tercih etmek zorunda kaldık. Bu maçına göre değişecektir. Yine orta sahada Dorukhan, Atiba, Necip de katkı yapacaktır. Ama Oğuzhan ve Adem'den asıl beklediğim ofansif anlamda biraz daha katkı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0