MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.5098
EURO
34.2453
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Schuster, 2. Toshack olur

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Alman hocayı eski teknik direktörlerden Benjamin Toshack’a benzetti, “Nihat onunla parladı ve İspanya’ya açıldı. Schuster sayesinde de yeni Nihatlar çıkacaktır” dedi
26.06.2010 10:54

Kartal’ın yeni Teknik Direktörü Bernd Schuster’in altyapıya verdiği önem, bir dönem Beşiktaş’ı çalıştıran Benjamin Toshack’ı akıllara getirdi. Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, “Schuster’in gençlerle bu kadar ilgilenmesi, bana Toshack’ı hatırlattı. O da alt yapıya çok önem verirdi. Toshack’ın sayesinde Nihat Kahveci gibi bir futbolcu alt yapımızdan çıktı.

Toshack, Nihat’ı İspanya’ya götürerek hem bize, hem futbolcumuza maddi ve manevi açıdan katkı sağladı. Aynısı neden Schuster ile olmasın. Ben inanıyorum ki Schuster sayesinde altyapımızdan yeni Nihatlar çıkacaktır. Belki de bir gün gençlerimiz Schuster ile birlikte İspanya’ya da gidebilir” diye konuştu.

Lige yabancı ve kariyerli bir hoca ile başlamanın avantajından yararlanmak gerektiğini söyleyen Adalı, “Schuster gelir gelmez alt yapıyla ilgilenmeye başladı. 8 tane futbolcuyu A takım idmanlarına almaya başladı. Sadece futbol olarak düşünmemek lazım. Schuster çok tanınan bir hoca. Bu gençlerin iki tanesini Beşiktaş’tan ayrılırken yanında götürse bize maddi anlamda katkısı olur” ifadesini kullandı.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0