MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
9.565
EURO
11.12
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Schuster ile 2 yıllık anlaşma sağlandı

Mustafa Denizli ile yollarını ayıran Beşiktaş yeni hocasına kavuştu. Yeni teknik direktör yıllık 2,5 milyon Euro alacak.
10.06.2010 10:15

Alman teknik adam dün İspanya’da Kartal’la yıllık 2.5 milyon euroya el sıkışırken ilginç gelişmeler yaşandı. Siyah-beyazlıların Schuster için Milano’da yapılan toplantıda ön anlaşma imzalandıktan sonra İspanyol menajeri Lopez’e, “Bu durumdan Mustafa Denizli’nin haberi yok. O nedenle anlaşma basına sızmasın” dedikleri ortaya çıktı Siyah-beyazlı kulübün üst düzey yöneticilerinin bile haberinin olmadığı, son derece gizli yönetilen operasyon için Milano’da düğmeye basılmıştı. Futbol şubesinden sorumlu Serdar Adalı ile yönetici Cengiz Zülfikaroğlu, Schuster’in Menajeri Juan Manuel Lopez ile İtalya’da buluşmuştu. Burada şartlar konusunda anlaşma sağlanınca Lopez, Beşiktaşlı yöneticilerle ön anlaşmaya imza atılmıştı.

İMZA BUGÜN ATILIYOR

Milano’daki bu buluşma birçok medya organında yer almış, ancak yöneticilerle Menajer Lopez arasında pazarlık, basına yansımamıştı. Yöneticilerin, Lopez’e, bu anlaşmadan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli’nin haberi olmadığını söylediği ve çok gizli kalmasını istediği öğrenildi. Adalı ile Zülfikaroğlu’nun, Lopez’e, Mustafa hocanın sağlık durumu hakkında bilgi verdikleri ve bu görüşmeden kendisinin haberi olmadan yapıldığının altını çizdikleri de bildirildi. Beşiktaşlıların, İspanyol menajere ayrıca, Mustafa Denizli’nin tazminat durumunun halledilmeden bu anlaşmanın basına sızması durumunda zor durumda kalacaklaını da vurgulladıkları, hassas hareket edilmesini bizzat istedikleri kaydedildi. Tarafların dün İspanya’daki buluşması da tam 6 saat sürdü. Gece saatlerine kadar devam eden görüşmede detayların çoğunluğu halledildi, birkaç nokta bugüne kaldı. Ancak iki tarafın da kesin anlaşmayı sağladığı, bugün imza atılarak resmi açıklamanın yapılacağı ifade edildi. İki yıllık sözleşme imzalayacak olan Alman çalıştırıcının sezon başına 2.5 milyon euro alacağı öğrenildi.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0