MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.5099
EURO
34.2333
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Schuster'e duydugumuz güven tam

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, teknik direktör Bernd Schuster ile ilgili açıklama yaptı.
25.11.2010 19:07

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, teknik direktör Bernd Schuster ile aralarında güven eksikliği olmadığını, duydukları güveni bir kez daha tekrarlama gereğinin hissedildiğini bildirdi.


Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Schuster hakkında, son günlerde basında yoğun şekilde yıpratıcı haberler ve yorumlar çıktığı belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:
''Türk futbolunu Avrupa'da temsil etme onurunu taşıyan takımımızın, yoğun maç trafiği ve buna bağlı olarak ortaya çıkan futbolcu sakatlıkları neticesinde yaşadığı puan kayıpları, basında yönetim kurulumuz ile teknik direktörümüz arasında bir güven eksikliğine yol açmış gibi gösterilmeye çalışılmaktadır. Modern futbolun temsilcisi teknik direktörümüz ile uzun vadeli planlar yapmış olan biz yönetim kurulu üyeleri, bu vesileyle Schuster'e duyduğumuz güveni bir kez daha tekrarlama gereği hissettik.

Bu durumu farklı boyutlara taşıyarak ve isim vermeden teknik direktörümüz ile ilgili sözde olumsuz düşünceleri olduğu ileri sürülen arkadaşlarımızı zor duruma düşüren basın mensuplarını, bu iddialarını ispata davet ediyor; bu yapılmadığı takdirde kanuni haklarımızı kullanacağımızı kamuoyunun ve kendilerinin bilgilerine sunarız.''

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0