MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
7,6460
EURO
8,8844
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Süper Lig'de 14. hafta programları

Süper Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig ve 2. Lig Kırmızı Grup'ta 14. hafta maçları yapılacak.
26.11.2010 11:39

3. Lig 1. ve 3. Grup'ta ise 13. hafta karşılaşmaları oynanacak.Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:
-SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Eskişehirspor-Manisaspor (Eskişehir Atatürk)

Yarın:

14.30 Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

17.00 Gençlerbirliği-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

28 Kasım Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Ankaragücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

17.00 Bucaspor-Madical Park Antalyaspor (İzmir Alsancak)

19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Ali Sami Yen)

29 Kasım Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Kayserispor (Bursa Atatürk)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

14.00 Mersin İdmanyurdu-Giresunspor (Tevfik Sırrı Gür)

28 Kasım Pazar:

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Güngören Belediyespor (Dumlupınar)

13.30 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)

13.30 Karşıyaka-Denizlispor (Muğla Atatürk)

13.30 Kartalspor-Altay (Kartal İlçe)

13.30 Boluspor-Akhisar Belediyespor (Bolu Atatürk)

14.00 Diyarbakırspor-Kayseri Erciyesspor (Diyarbakır Atatürk)

19.00 Samsunspor-Orduspor (Samsun 19 Mayıs)

- 2. LİG-

Kırmızı Grup

------------

Yarın:

13.30 Adana Demirspor-Eyüpspor (Adana 5 Ocak)

28 Kasım Pazar:

13.30 Ofspor-Pursaklarspor (Of İlçe)

13.30 Kocaelispor-Elazığspor (İsmetpaşa)

13.30 Sakaryaspor-1461 Trabzon (Sakarya Atatürk)

13.30 Tokatspor-Belediye Vanspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Dardanelspor-Fethiyespor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Türk Telekomspor-Pendikspor (Türk Telekom)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Konya Torku Şekerspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP)

-3. LİG-

1. Grup

-------

28 Kasım Pazar:

13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Tepecikspor (Seyrantepe 1 No'lu Saha)

13.30 Arsinspor-Kırşehirspor (Arsin İlçe)

13.30 Bayrampaşa-İstanbulspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Bursa Nilüferspor-72Batmanspor (Nilüfer)

13.30 Ünyespor-Belediye Bingölspor (Çarşamba Yeşilırmak)

13.30 Ankara Demirspor-Menemen Belediyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Hatayspor-Tekirova Belediyespor (Hatay Atatürk)

13.30 Malatyaspor-Nazilli Belediyespor (Malatya İnönü)

13.30 İnegölspor-Lüleburgazspor (İnegöl İlçe)

3. Grup

-------

28 Kasım Pazar:

13.30 Kastamonuspor-Kırıkhanspor (Kastamonu Gazi)

13.30 Pazarspor-Zeytinburnuspor (Pazar İlçe)

13.30 Karsspor-Gölcükspor (Kars Şehir)

13.30 Siirtspor-Sancaktepe Belediyespor (Siirt Atatürk)

13.30 Yalovaspor-Denizli Belediyespor (Yalova Atatürk)

13.30 Beylerbeyi-Torbalıspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Kepez Belediyespor-Diyarbakır Büyüşehir Belediyespor (Hasan Doğan)

13.30 Gaziosmanpaşa-Keçiörengücü (Gaziosmanpaşa)

13.30 Araklıspor-MKE Kırıkkalespor (Araklı İlçe)

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0