MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
31.5211
EURO
34.2445
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trabzonspor Genel Sayman'ından

Trabzonspor Genel Sayman'ı Mahmut Aksu, Galatasaray ile ilgili öyle bir hikaye anlattı ki...
11.06.2010 03:58

Mahmut Aksu, Galatasaray'ın mevcut kadrosundaki 4 oyuncunun menajerleri sezon sonu beni arayıp 'Biz Trabzonspor'a gelmek isteriz. Alacaklarımız konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Trabzonspor'daki arkadaşlarla görüşüyoruz. Onlar paralarını alma konusunda sıkıntı yaşamıyorlar. Anlaşırsak gelmek isteriz dediler' diye konuştu.

Trabzonspor Kulübü Genel Saymanı ve Transfer Komitesi Üyesi Mahmut Aksu, Galatasaray'ın transfer etmek istediği Trabzonsporlu futbolcular Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam konusuna ilişkin, Trabzonspor'un istemediği sürece kimsenin hiçbir oyuncusunu alamayacağını belirterek, ''Bu, bugün böyle, yarın da böyle olacaktır. Selçuk İnan ve menajeri Galatasaray ile görüşmemiştir veya öyle bir ortama girmemiştir'' dedi.

Kendilerinin bunu bildiğini anlatan Aksu, ''Futbolcumuz ve menajerine inanıyoruz'' ifadesini kullandı.

Aksu, şunları kaydetti:

''Sayın Adnan Polat'ı, transferle ilgilenen personeli veya yöneticisi yanlış bilgilendirmiş olabilir. Ben asıl, gerçek bir olaydan bahsedeyim, Galatasaray'ın mevcut kadrosundaki 4 oyuncunun menajerleri sezon sonu beni arayıp 'Biz Trabzonspor'a gelmek isteriz. Alacaklarımız konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Trabzonspor'daki arkadaşlarla görüşüyoruz. Onlar paralarını alma konusunda sıkıntı yaşamıyorlar. Anlaşırsak gelmek isteriz' dediler. Ben de başkana bu konu hakkında bilgi verdim. Başkan da bana, 'Adnan arkadaşımızdır. Böyle bir duruma sakın girme' dedi. Ben de bu menajerler ve oyuncularla görüşmedim. Bence iki başkan arasındaki bu farkı, spor kamuoyu değerlendirmeli.''

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0