MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
30.9784
EURO
33.5646
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üstünel krizi kapıda

Sportif branşların tümü Yiğit Şardan’a bağlanacak. Şardan da, futbolun idaresini Adnan Sezgin’e teslim edecek. Futbol Şubesi kepenk indireceği için transfer sihirbazı Haldun Üstünel de pasifize edilecek.
06.06.2010 18:29

G.SARAY Dergisi’nde  Adnan Polat’ın yazısındaki bir ayrıntı sarı kırmızılı kulüpte neler yaşandığına dair inanılmaz ipuçları taşıyor. Bakın Adnan Polat dergideki yazısında ne diyor:
- Futbol dahil tüm birimlerimizde, günümüzün gerektirdiği profesyonel bakış açısı organizasyonel olarak da desteklenmiş olacaktır. Tarihinde ilk kez 300 milyon TL’yi aşan gelire ulaşacak olan kulübümüzün, başka türlü yönetilmesi de mümkün değildir. Profesyonel futbol dahil, tüm branşlarda şube yapılanması olmayacaktır. Adnan Polat’ın sözlerinin anlamı açık:
- G.Saray’da artık, futbol, basketbol, voleybol gibi şube sorumlulukları olmayacak. Ama daha da önemlisi bu şube sorumluları da olmayacak.
Yani... Bir takım yöneticiler, aktif görev alan yöneticiler geri planda kalacak.
Futbol Şubesi ortadan kaldırılınca ister istemez herkesin aklına aynı soru geliyor:
- Haldun Üstünel ne olacak?
İşte bu soru Galatasaray’daki yeni krizin habercisi.  Transferlere attığı imzalarla sarı kırmızılı taraftarların sevgilisi haline gelen ancak futbolcuların başarısız grafiğinin faturasının da kendisine çıkarıldığını düşünen Üstünel neredeyse yol ayrımına geldi.
Üstünel’e yakın kaynakların şube yapılanmasına getirdikleri yorum çok açık:  Bu yapılanma ile Galatasaray’daki sportif branşların tümü Yiğit Şardan’a bağlanacak. Şardan da, futbolun idaresini Adnan Sezgin’e teslim edecek. Bu durumda Üstünel pasifize edilecek. Adnan Polat da buna onay verdi. Çünkü Polat, Şardan’ın liseli oylarına ihtiyaç duyuyor.
Bu birlikteliğin ardında yatan başka bir plan daha var. Şardan bu operasyonla hem Üstünel’i pasifize ediyor, hem de gelecekteki başkan adaylığı için yol haritasını çiziyor.  Şu anda gözler Haldun Üstünel’e çevrilmiş durumda. Yarın Stouch için İngiltere’ye gidecek olan Üstünel’in Başkan Polat ile bir araya geleceği ve yakında çok önemli kararlar alacağı ifade ediliyor.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0