MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
32.5699
EURO
35.0032
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

yeşil sahalardan ekranlara

Beşiktaş’taki teknik direktörlük görevinden ayrılan Mustafa Denizli futbola geri dönüyor..
22.06.2010 10:42

Sağlık sorunları nedeniyle Beşiktaş’a veda eden kurt teknik adam, Digitürk ile anlaştı.

Denizli ve Şansal Büyüka’lı Maraton, yeni sezonda yayında SAĞLIK sorunları nedeniyle Beşiktaş’taki teknik direktörlük görevinden ayrılan Mustafa Denizli futbola geri dönüyor..

Ancak ne başka bir takımın başında ne de ayrıldığı Beşiktaş’ta başka bir görevle.. Denizli yeni sezonda TV ekranlarında olacak..

Lig TV ile anlaşan tecrübeli hocayla birlikte, Erman Toroğlu’nun ayrılmasından sonra ekranlara veda eden Maraton da tekrar yayın hayatına dönecek. Mustafa Denizli, Lig TV Genel Müdürü ve Maraton programının yaratıcısı Şansal Büyüka ile bir sezon ligi yorumlayacak.

ASLINDA 4 Haziran’da aktif teknik direktörlük yaşantısına ara verme kararı alan Mustafa Denizli, Çeşme’de dinlenmeye çekilmişti. Kendisini toparlayıncaya kadar da çalışmayı düşünmüyordu. Ama Lig TV’nin yoğun ısrarları sonrasında fazla dayanamadı. Digitürk Genel Müdür Yardımcısı Kerem Ertan da pazar günü Çeşme’de görüşme yaptığı, Mustafa Denizli’yle el sıkıştı.

HOCALIĞA ARA
BU anlaşmanın şöyle de bir anlamı da var.. Denizli’nin sağlık sorunlarını bahane ettiği ve daha önce de görev yaptığı İran’da bir takıma transfer olmak için bu şekilde hareket ettiğine dair söylentiler vardı. Ancak kurt hocanın Lig TV ile anlaşması, sezon sonuna kadar teknik direktörlük yapmayacağının da göstergesi oldu.

PEKİ Mustafa Denizli Lig TV’ye ne kadar bir ücretle transfer oldu. Net bir açıklama olmasa da rakamın bir sezon için 1 milyon TL civarında olduğu konuşuluyor. Süper Lig yayın ihalesinin ardından ocak sonundan itibaren yayınlanmayan Maraton, yeni sezonun başlayacağı 15 Ağustos’tan itibaren Şansal Büyüka ve Mustafa Denizli’li kadrosuyla Lig TV’de tekrar futbolseverlerle buluşacak.

vatan/erdal cömert

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0