MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
28.8712
EURO
31.4364
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yiğit Şardan;Bana tezgah kurdular

Duayen Orhan Yüce’nin kendisi ile ilgili sözlerine cevap veren Yiğit Şardan, “Özhan Canaydın döneminde camiadan bazı kişiler kulüpte yönetici olmamam için tezgah kurdu” dedi.
23.06.2010 13:41

Duayen Orhan Yüce’nin kendisi ile ilgili sözlerine cevap veren Yiğit Şardan, “Özhan Canaydın döneminde camiadan bazı kişiler kulüpte yönetici olmamam için tezgah kurdu” dedi.

GALATASARAY Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, kulübün duayenlerinden Orhan Yüce’nin, kendisi hakkında Hürriyet’e yaptığı açıklamalara cevap verdi. Şardan, Yüce’nin verdiği röportajda yer alan üç konuya dikkat çekmek istediğini belirterek şunları söyledi:

“Birincisi, benim rahmetli Özhan Canaydın ile ilgili olarak söylediğim tek şey; ‘yalan söylüyorlar’ sözüdür. Benim ağzımdan çıktığı iddia edilen diğer sözlerin hiçbiri bana ait değildir. Yalan söylüyorlar dememin sebebi de kulübün hesapları hakkında yanlış beyanlar yapılmasıdır. Söylemediğim sözlerden dolayı beni, Orhan Yüce’nin başkanlık yaptığı disiplin kuruluna sevkettiler. Kurul da bana ihraç cezası verdi. Daha sonra mahkemeye başvurarak disiplin cezasını sildirdim. Galatasaray’a yönetici olmamam için bu tezgahı kuranların kim olduğunu biliyorum.

İkinci konu; Galatasarayda iki tip insan vardır. Birincisi, imkanı olmasına rağmen Galatasaray için hiçbir şey yapmayanlar; ikincisi ise kulübe verecek hiçbir şeyleri olmadan yöneticiliğe soyunanlar. Ben bu iki gruba da mensup değilim.
Üçüncü konu ise Hasan Şaş ve Hakan Şükür ile ilgilidir. Ben her ikisinden de kırgınlıkları unutup ait oldukları camia ile kucaklaşmalarını istedim. Onun dışında Hasan Şaş ve Hakan Şükür’e en ufak bir serzenişim olmamıştır.”

www.golkartalgol.com
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0