MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
7,6460
EURO
8,8844
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BEŞİKTAŞ'TA PERSONELE PATRON DAYAĞI

Gaye Akıl’ın sosyal medya hesabından paylaştığı iddiaya göre iş yeri sahibi, “Bir daha buraya gelirseniz, sizi öldürürüm, ayaklarınızı kırarım” diye tehditler savurarak çalışanları dışarı çıkardı. Daha sonra Enver isimli çalışanı tokatlayarak mekanın önün
İstanbul Beşiktaş’ta ünlü bir eğlence mekanının bilet satış bölümünde görevli biri kadın iki çalışan, mekan sahibi tarafından ayağa kalkmadıkları gerekçesiyle dayak yedi. Olay sırasında mekanda çalışan diğer işçiler ise duruma seyirci kaldı.
 

Olay, Nisan ayında Beşiktaş’ta bulunan ünlü bir eğlence mekanında meydana geldi. İddialara göre, eğlence mekanında bilet satış masasında görevli Gaye Akıl ve Enver isimli iki kişi, saat 20.55 sıralarında mekana gelen iş yeri sahibi Şahin Ş. tarafından darp edildi. “Beni görünce ayağa kalkacaksınız” diyerek iki çalışanına tokat atmaya başlayan Şahin Ş. çevrede bulunan diğer personellerin gözü önünde çalışanlarına sözlü ve fiziksel saldırıda bulundu.
5cef7c54c03c0e2ba4aca83a.jpg

Bu saldırı sırasında mekanda bulunan güvenlik görevlileri ve çalışanların bir süre olayı izlemesi ise şaşkınlığa neden oldu. Mekanın içinde başlayan darp, daha sonra mekanın dışına da yansıdı.
5cef7d92c03c0e2ba4aca86e.jpg

''TEHDİTLER SAVURDU''

Gaye Akıl’ın sosyal medya hesabından paylaştığı iddiaya göre iş yeri sahibi, “Bir daha buraya gelirseniz, sizi öldürürüm, ayaklarınızı kırarım” diye tehditler savurarak çalışanları dışarı çıkardı. Daha sonra Enver isimli çalışanı tokatlayarak mekanın önünden kovdu.

DARP RAPORU ALDI, GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADA YAYINLADI

Olayın ardından Beşiktaş Emniyet Müdürlüğüne giden Gaye Akıl patronundan şikayetçi oldu. Akabinde hastaneye götürülen Akıl, darp raporu alarak Şahin Ş. hakkında 6 ay uzaklaştırma kararı çıkardı. Sosyal medya hesabından görüntüleri yayınlayan Akıl, kamuoyundan destek istedi.
5cef7c8bc03c0e2ba4aca845.jpg

Daha önce aynı mekanda güvenlik görevlileri tarafından üniversite öğrencileri darp edilmişti.
5cef7c54c03c0e2ba4aca83a-001.jpg

SALDIRI ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

5cef7c96c03c0e2ba4aca848.jpg
Patronunun saldırı anı güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde, Şahin Ş.'nin çalışanlarının bulunduğu masaya gelip bir anda tokat attığı görülüyor. Bir süre sonra aralarında tartışma devam ediyor ve köşeye kıstırdığı Gaye Akıl’a defalarca tokat attığı güvenlik kameralarına yansıyor. Daha sonra mekanın dışına çıkan Enver isimli çalışanına şiddet uygulamaya devam ettiği görülüyor.
 
Kaynak ; HÜRRİYET

Daha öncede geçtigimiz aylarda aynı mekanda 6 KADINA ŞİDDET uygulandıgı ve işletmecilerin özür mesajı yayınladığı gözlerden kaçmadı...
 

22 Mar 2019 tarihinde yayınlandı
Açıklama :

Başta; böyle bir olayın yaşanmasından dolayı mağdur misafirlerimiz olmak üzere herkesten
ÖZÜR DİLERİZ.

Basında ve sosyal medyada yer alan vahim olayla ilgili çok üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Hiç bir zaman müsamaha göstermeyeceğimiz bu şiddet olayı karşısında gerekli önlemler kati bir şekilde ve derhal alınmıştır. Mağduriyete sebep olan şahsın işine son verilmiştir. Olayın meydana geldiğini öğrendiğimiz andan itibaren mağdur misafirlerimizin yanlarında durduk ve hala yanlarındayız.

21 Şubat gecesi savcılığa teslim ettiğimiz olay videosu ektedir. Bu videoyu bugün paylaşmamızın sebebi, olayın tamamını gözler önüne sermek ve ilk yaptığımız ‘’ karşılıklı darp ’’ ifademizdemizin doğruluğu hakkındaki yorumu, siz kamuoyuna bırakmak ve bugüne kadar mağdur misafirlerimizin talepleri ve mevcut güvenlik yapılanmamızın bir noktaya varması adına beklemiş olmamızdır. Bu süreçte sanatçılarımız ile yaptığımız karşılıklı dialoglar neticesinde, olayın yaşandığı DorockXL Beşiktaş şubemizdeki konserlerimizi bir süreliğine askıya almış bulunmaktayız.
Bir daha bu tarz olaylar yaşanmaması adına güvenlik sistemimiz tamamiyle değiştirilmiş olup, misafirlerimiz artık güvenlik personelleri tarafından değil halkla ilişkiler ekibimiz tarafından karşılanacaktır.

Saygılarımızla
Dorock XL Ailesi
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0