MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
7,6655
EURO
9,0072
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KÜFÜR EDECEKTİM , AMA ETMEDİM.

Eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren, mevcut başkan Mustafa Cengiz'e söylediği "Seçime git, seni ibra etsinler" sözlerine Divan Kurulu'nda açıklık getirdi
Galatasaray'ın olağan divan kurulu toplantısında eski başkanlarından Faruk Süren, Mustafa Cengiz'in açıklamalarına tepki gösterdi.

Süren, "Bizim bir tüzüğümüz var. Eğer gerçekten benim başkanı tehdit ettiğim düşünülüyorsa tüzüğümüzün maddesi yürürlüğe sokulabilir. Başkana hakaret demek ihraç gerektirir. Siz beni disipline vermiyorsanız ben kendim disiplin dilekçesini vereceğim." dedi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e yanıt veren Faruk Süren şunları söyledi:

"İbra konusu bana kadar geldi ve tehdite dönüştü. "Faruk Süren, oylamaya geçilmeden önce başkanı tehdit ediyor" gibi bir yere geldi konu. "Küfür edecektim ama etmedim" deniyor üstelik. Yani açıkça etmedim ama içimden ettim deniyor. Herhalde sürçü lisan söylendiğini düşündüm. Çünkü ilk sürçü lisanı olmayacaktı. Herhalde bir düzeltme gelecek diye bekledim ama öyle olmadı. Resmi sitede "Zorunlu Açıklama" diye açıklama yapılıyor. Yapılan açıklamada küfrü ettiğini aslında kabul ediyor. Bu açıklama yapıldığı için konuşma gereği hissettim."

"SADECE BAŞKANI UYARDIM"

"Genel Kurul çok uzun ve sert geçti. Ben de başkana fikrimi söylemek için kürsüye çıktım. Ortalığı yumuşatmak için uyarı yaptım. Hadise bu kadar. 39 gün sonra başkan bunu tehdit olarak algılıyor. Bu bana karşı bir algı operasyonudur. Biz bu yollardan geçtik, hepsini biliriz."

"BENİ İHRAÇ EDİN, YOKSA BEN DİLEKÇE VERECEĞİM"

"Bizim bir tüzüğümüz var. Eğer gerçekten benim başkanı tehdit ettiğim düşünülüyorsa tüzüğümüzün maddesi yürürlüğe sokulabilir. Başkana hakaret demek ihraç gerektirir. Siz beni disipline vermiyorsanız ben kendim disiplin dilekçesini vereceğim. Kendileri beni ihraç edemiyorsa ben başvuru yapacağım."
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0