MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
9,4200
EURO
10,9550
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cimbom yönetiminde iç barış !

Galatasaray yönetiminde başkan birlik mesajları verdi ama Şardan’la Özgörkey’in yüzünden düşen bin parçaydı. Bu manzara çeşitli yorumlara sebep oldu
07.07.2010 12:01

Sarı-Kırmızılı kulüpte yönetim içindeki iç barışı sağlamak, büyük bir tehdit unsuru olarak görülen camiadaki muhalefete karşı ortak tavır takınmak, yeni sezonla ilgili yapılacak transferleri görüşmek adına önemli kararlar alındığı açıklandı. Adnan Polat başkanlığında bir araya gelen yönetim kurulu, toplantıya oldukça hararetli başladı. Özellikle son günlerde sıkça gündeme gelen İletişim A.Ş. Başkanı Yiğit Şardan ve Pazarlama A.Ş. Başkanı Cemal Özgörkey arasındaki kavganın sebeplerine inildi. İki taraf da Polat’ın ısrarlı isteği karşısında el sıkışarak 2 şirketin birbirine paralel çalışıp desteklenmesi konusunda fikir birliğine vardı. Yönetim ayrıca tüzük tadilatı konusunda giderek artan muhaliflere karşı birlik oluşturmak, aynı fikri gütmek adına da prensip anlaşması yaptı. Ancak bütün bunlara rağmen gerek Şardan’ın gerekse Özgörkey’in toplantıyı terk ederkenki gergin duruşları, asık yüzleri oldukça dikkat çekiciydi. İşte bu görüntüler, barışın ‘şimdilik’ kaydıyla sağlandığı, konunun üzerine yoğunlaşan medyaya karşı gösteriş anlamını taşıdığı yorumlarına neden oldu.

POLAT: ŞARDAN’IN ARKASINDAYIZ
Şardan’la ilgili çıkan haberleri “Aslı astarı yok, karalamaya yönelik” şeklinde yorumlayan başkan Polat, “Yönetim olarak karar aldık, Şardan’ın arkasındayız” dedi. Galatasaray'da önemli değişimlerin yaşandığını belirten Polat, “Bize çamur atmaya çalışanlara itibar edilmesin. Şu anda ciddi devrimler aşamasındayız. Birçok iş yapılıyor” ifadesini kullandı.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0