MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
28.9774
EURO
31.2033
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

''Teknik direktör Kocaman'ı tanımıyorum''

Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen, Daum'un gönderikmesinden sonra teknik direktörlük görevine getirilecek olan Aykut Kocaman'ın sadece futbolculuğunu bildiğini söyledi..
26.06.2010 00:40

Fenerbahçe’nin Eski Başkanı Ali Şen, Best FM’den Özkan Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu ''Futbol Vadisi” programında Fenerbahçe'nin teknik direktörlük konusunda yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

"DAUM ÇOKTAN GÖNDERİLMELİYDİ"
Eski Başkan Ali Şen, Christoph Daum’un Fenerbahçe’den gönderilmesini; "Christoph Daum'un Fenerbahçe ile olan ilişkisi bittiyse, bunun mukaveleye göre anlaşarak, el sıkışarak yapılması lazım. Bu karar umarım Fenerbahçe için hayırlı olur. Fenerbahçe'ye yakışan budur. Zaten olayın bu duruma gelmesi hoşuma gitmemişti. Fenerbahçe Kulübü'nün itibarını kaybetmesi doğru değildir. Keşke Daum ile birinci gün oturup anlaşılsaydı. Daha önce benim de başıma geldi. 30- 40 yıl önce Rausch'u getirmiştim. Gönderen de ben oldum. 5 dakika içinde anlaştık. Daha sonra Lazaroni’yi de getirmiştim. Onu da 5 dakika da gönderdim. Umarım Fenerbahçe için hayırlı olur. Yeni teknik direktörümüze şimdiden başarılar dilerim" şeklinde değerlendirdi.

"BECKENBAUER BOŞ KONUŞMAZ"
Ali Şen, Düyaca ünlü Alman futbol adamı Beckenbauer’in, Fenerbahçe ile Daum arasında yaşanan olaylar için yaptığı "Fenerbahçe sirki" yorumuna saygı duymak gerektiğini belirterek; "Beckenbauer çok düzgün bir insandır. O yalnız Almanya’nın değil, bütün dünya futbolunun tepesindeki insandır. Benim de yakın bir dostumdur. Beckenbauer ikide bir konuşan birisi değildir. Düşüncelerini seyrek ve ağır ifade eden bir insandır. Fenerbahçe'de yaşananlar Alman basınına yansıyınca o da tepkisini göstermiş. Bir futbol adamının görüşüne değer vermek ve kızmamak lazım. Bir daha bu hatanın tekrarlanmamasını temenni etmek lazım" dedi.

"TEKNİK DİREKTÖR AYKUT KOCAMAN'I TANIMIYORUM"
Şen, Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olarak anılmaya başlanan Aykut Kocaman için ise, "Aykut'u futbolculuk yaptığı dönemde göndermiştim. Teknik Direktör Aykut Kocaman'ı tanımıyorum. Aykut Kocaman Fenerbahçe’de teknik direktörlüğe getirilirse bu onun için hayati bir şanstır. Kariyeri için de büyük bir şanstır. Bugün Avrupa'daki ünlü antrenörlerin bildiği, bizim yerli antrenörlerin bilmediği bir şey kalmadı. Kendine güvenecek. Çalışkan ve adaletli olacak. Futboldaki yenilikleri takip ederek kendini geliştirecektir. Bunları yaparsa Fenerbahçe'yi tepeye çıkarabilir. Bunu yapmaması için de bir sebep yok. Yapamazsa da başarısız olur" dedi.

www.golkartalgol.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0