MUHTEŞEM ŞİFA KAYNAĞI CEVİZ PERDESİ
GÜÇLÜ VE KESKİN GÖZLER İÇİN ÖNERİLER
BASEN, KALÇA YAĞLARINDAN KURTULUN
KANSER HÜCRELERİNİN YOK EDİLMESİ
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA
ANKET
ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLACAK
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
8,4360
EURO
9,9850
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kara Kartal'dan yeni proje !

Beşiktaş Kulübü Bilişim ve İletişim Heyeti, üzerinde çalıştığı projeyi son aşamasına getirdi.
01.06.2010 19:20

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, 3 aşamadan oluşan ve yeni internet sitesinin hayata geçmesi ile başlayacak projede, internet sitesi başta olmak üzere kulübün çeşitli kaynaklarından 'kayıtlı taraftar' datası oluşturulacağı kaydedildi.

 Bu projenin gerçekleşmesiyle kayıtlı taraftarların, kulübün mümkün olan tüm faaliyetlerine katılabileceği, kulüp aracılığı ile sunulan tüm ürün ve hizmetlerden ayrıcalıklı olarak yararlanabilecekleri ve Beşiktaş kimlik kartına da sahip olacakları ifade edildi.

Beşiktaş Kulübü Başkan Yardımcısı ve İstişare Heyetleri Başkanı Erdoğan Toprak, BJK Bilişim ve İletişim İstişare Heyeti ile birlikte gerçekleştirecekleri projenin Türkiye'de bir ilk olacağını kaydederek, “Bu proje sadece kulübümüzün tarihinde değil, Türk Sporu'nda bir devrim olacaktır.

'' e BEŞİKTAŞ''  devrimi, kulübümüz ile taraftarlarımızın arasında daha sağlam bağlar oluşturacağı gibi; hem taraftarlarımıza hem kulübümüze ciddi kazanımlar sağlayacaktır.

Kayıtlı taraftar olarak, Beşiktaş kimliğine sahip olacak taraftarlarımıza, kombine kartlardan, deplasmanlara gitme ayrıcalığına kadar çeşitli kolaylıklar sağlanacaktır” diye konuştu.

Toprak, kulübün bir yandan futbolda yeni sezon için hazırlıklarını sürdürürken, bir yandan da branşlarıyla, tesisleriyle, altyapısıyla, taraftarla ilişkileriyle, kurumsal sistemiyle ciddi atılımlar yaptığını belirtip, “Beşiktaş'ı her alanda yeniliyoruz. İstişare heyetinin mutfağında bunun gibi daha çok önemli projeler hayata geçirilecektir” dedi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
0